This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Çok bilinmeyen oldukça iyi Android uygulamaları

Google Play Store’un en güzel yanlarından biri karşınıza her zaman keşfedilmemiş güzel bir uygulama çıkma ihtimali. Hatta bu uygulamaların kimi gerçekten çok iyi tasarlanmış ve güzel bir arayüze sahip olabiliyor. İşte bizim de karşımıza çıkan ve çok bilinmeyen üç Android uygulaması.

AndroidPIT Comics
© ANDROIDPIT

Challenger Comics Viewer

Örümcek Adam, Batman, Yenilmezler derken çizgi romanlar artık kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası oldu. Akıllı telefonlar ve tabletlerde de çizgi roman okumak oldukça keyifli özellikle uzun yolculuklarda. Bu konuda birçok uygulama olsa da Challenger Comics Viewer bu konuda en iyilerden biri. Uygulamanın en büyük artılarından biri ücretsiz ve reklamsız olması. Çizgi roman severlerin kesinlikle bakması gereken bir uygulama.

androidpit challenge comics viewer
© The Challenger
Challenger Comics Viewer Install on Google Play

Secret Escapes

Ülke dışına çıkmayı düşündüğünüz zamanlarda kesinlikle bu uygulamaya göz atın. Hem bilmediğiniz ve çok turistik olmayan dünya harikası yerleri size öneriyor hem de normal fiyatın üzerinden indirimler kazanmanıza yardımcı oluyor. Uygulama size internetsiz alanlarda da yararlanabilmeniz için çevrimdışı mod sunmakta. Google Play Store’a yeni gelen Secret Escapes ücretsiz ve kullanıcılara oldukça avantaj sağlayan bir uygulama. 

androidpit secret escapes
 © Secret Escapes
Secret Escapes Install on Google Play

Shardlands

Atmosferik 3D bulmaca oyunları severler Shardlands’i daha çok sevecekler çünkü oyun içerisinde yüksek dozda macera da barındırmakta. Yabancı bir gezegende yolunuzu bulmaya çalıştığınız oyunda sayısız bulmaca ve yaratıkla uğraşmak zorundasınız. Shardlands az duyulmuş oyunlar arasında kesinlikle en iyilerinden biri. Oyunun bir başka iyi yanı da harika grafiklere rağmen ücretsiz olması.

sar
© bestapps
Shardlands Install on Google Play

 

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • Challenger nasıl kullanılıyor ki bir türlü çözemedim.Telefon içindeki dosyalarda arama yapıyor anlayamadım.

    • Challenger uygulaması sadece telefonunuzun içerisinde bulunan çizgi roman ile ilgili dosyaları görüntülemenizi sağlar. Uygulamanın adından da anlaşıldığızı üzere "Viewer" yani görüntüleyici. Kendisi çizgi roman barındırmıyor maalesef.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!