This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares No comments

Çok Sevilen Subway Surfers Oyunu Ücretsiz Olarak Google Play'de

Az önce Apple’ın iOS platformu üzerinde büyük beğeni toplayan Subway Surfers isimli oyunu Google Play’den tablet bilgisayarıma indirdim ve oynamaya başladım. Aykırı ve bir o kadar da sempatik grafitici bir gencin kendisinin sağı solu boyamasını engellemek isteyen bir güvenlik görevlisinden köşe bucak kaçması teması üzerinde ilerleyen bu platform oyunu Apple kullanıcıları tarafından tam 25 milyon kez indirilmiş.

Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu hareketli oyun ilk etapta insana çok basitmiş gibi geliyor. Jake isimli grafiti sanatçısı esas oğlanımız yaşadığı şehrin metro hatlarında kendisini tepelemeye niyetli güvenlik görevlilerinden ceylan gibi sekerek kaçıyor. Kahramanımız aynı zamanda fırsat buldukça işini de yaparak bulduğu duvarlara kendi imzasını çakıveriyor. Bu arada büyük köşe kapmaca içerisinde atik kahramanımız Jake yeri geliyor kay kaya biniyor yeri geliyor hoverboard ve hatta jetpack bile kullanıyor.

Oyun içerisindeki zorluk seviyesi oyunda ilerledikçe hissedilir şekilde artıyor. Bu anlamda oyunu öğrenmek her ne kadar çok kolay olsa da gerçek anlamda uzmanlaşmak o kadar da kolay olmuyor. Muhtemelen işte tam bu sebepten ötürü oyunun geliştiricileri köşeyi dönmüş olsa gerek.

Ücretsiz olarak indirilmesi oyunun belki de en keyifli yanı. Özellikle tablet kullanıcılarının bu oyunu büyük haz alarak oynayacaklarını düşünüyorum. Malum önümüz haftasonu olduğundan Subway Surfers oyununa bir şans verebilirsiniz. Oyun hakında daha net bir fikir edinmek için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

 

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!