This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Çok şık: Sony Xperia GX ve SX tanıtım videoları

sony xperia gx

Şimdilik sadece Japonya'da satışa çıkacağı belirtilmiş olan Sony Xperia GX ve Xperia SX cihazlarının yakın bir tarihte bizde de satışta bulunmasını umuyoruz. Sadece görünümü ile güzel bir izlenim bırakmayan Sony'ler ayrıca teknik detayları ile de zamanı yakalamış durumda. Iki resmi tanıtım videosu ile Sony'nin yeni Androidlerine bir göz atabilirsiniz.

Video linki

Video linki

Xperia GX, Galaxy S3 veya LG Optimus 4X HD gibi en son Androidler ile yarışacak durumda. Sony yeni cihazını 1280 x 720 piksellik çözünürlüğü ile 4.6 inç ekran, 1.5 Ghz çift çekirdekli işletmeci, 16 GB dahili hafıza, 13 Megapiksellik kamera ve LTE ile donatmış. Buna karşı Xperia SX, daha küçük bir ekran ama buna rağmen iyi sayılan bir teknik donanım isteyen kullanıcılar için iyi bir çözüm olacak gibi. Bunu işaretleyen özellikler 3.7 inç ekran (960 x 540 piksel çözünürlük), 1.5 Ghz çift çekirdekli işletmeci, 8 GB dahili hafıza ve 8 megapiksel kamera.

Renkler ve zevkler tartışılmaz tabiiki, ama Sony'nin dizaynını beğenen tek biz olmadiğımızı düşünüyoruz. En azından elinin tersiyle kimsenin bu cihazları itmeyeceğini biliyoruz.

 

Kaynak: traceable.de

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!