This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Contre Jour: iOS'u Sallayan Oyun Artık Google Play'de

Apple'ın iOS platformunu deyim yerindeyse sallayan Contre Jour uygulaması artık Google Play üzerinde Android cihaz kullanıcılarının da ilgisine sunulmakta. Mobil cihazlarında oyun oynamaktan zevk alanların  Contre Jour'a mutlaka şans vermesi gerektiğini düşünüyorum.

Oyun temelde çok basit bir kurguya sahip. Oyun içerisinde sürekli olarak değişen bir platform üzerinde koca bir göze sahip olan sevimli kahramanı bir sonraki bölüme taşımaya çalışıyorsunuz. Bunu yaparken oyun içerisinde ipler, dallar ve benzeri araçlar kahramanın ilerlemesine yardımcı oluyor.


Yukarıdaki fotoğrafta görüntülenen mavi ışıklı bölge kahramanımızı bir sonraki bölüme taşıyan geçiş noktası. Amaç oraya ulaşmak

Koca gözlü kahramanı bir sonraki bölüme taşımaya çalışırken yol üzerinde bulunan ufak mavi noktacıkları toplayarak puanınızı arttırıyorsunuz. Oyuu ilginç ve milyonlarca kişiyi peşinden sürükleyici yapan boyuta da bu noktada geçiyorsunuz, zira bu ufak mavi dnoktaları toplayabilmek adeta bulmaca çözmeye benziyor.


Oyunun görüntü ve ses efektleri tek kelime ile ''harika''

Android için Contre Jour Uygulaması Android 2.2 ve üstü cihazlarda çalışabiliyor. Contre Jour uygulaması Google Play üzerinde 1.89 EUR fiyatla satılmakta. Contre Jour Uygulaması'nın Google Play sayfasına gitmek için buraya tıklayınız.

 

Fotoğraflar: Nico Heister

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!