This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

İçinizde Ariel hayranı var mı? Çocukken onu çok severdim ve gizlice su altında yaşayan bir deniz kızı olmayı hayal ederdim. Eğer bu sizinde çocukluk hayallerinizden biriyse Coral City FUN addicting game oyununun incelemesini okumaya devam edin ve bırakın uygulama sizi su altının rengarenk dünyasını akıllı telefonunuza getirsin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1.6 1.1.6

Özellikler & Kullanım

İlk olarak kendisinin ve diğerlerinin Atlantis'ten zalim hükümdar tarafından kovulduğunu anlatan bir yunus ortaya çıkacak.
Yunus ve yoldaşlarından ilham alarak onlara yaşayacakları, Atlantis'ten bile daha güzel bir şehir inşa ediyorsunuz. Bir mimar da siz yeni evler ve alt yapı inşa ederken size yardımcı oluyor.

Mimar size tatlı bir şekilde şehir yapma konusunda yol gösterirken bir yandan da size tamamlamanız için görevler veriyor; örneğin küçük bir ev inşası. Her görevi tamamladığınızda ödüllendiriliyorsunuz.

Şehrinizi ziyaret ettiğiniz her gün para kazanıyorsunuz. Hesabı kitabı iyi yapın ki yatırımlarınızı en kârlı şekilde yerine getirin.

Coral City FUN addicting game her şehir inşası oyunu gibi tasarlanmış ama çok sayıda seçenek ve şehri dekore edebileceğiniz eğlenceli unsur oyunda sıkılmanızı önlüyor.

Ekran & Kontroller

Coral City FUN addicting game basit ve mimar yapmanız gereken her şeyi söylüyor.

Grafikler parlak, kalın ve rengarenk. Arka fondaki neşeli müzik de atmosferi sağlıyor. Genel olarak çok hoş!

Hız & İstikrar

Coral City FUN addicting game'in performansı genel olarak tatmin edici olsa da, uygulamanın telefon uyku moduna geçtikten sonra kendini yeniden açarkenki yüklemenin uzun sürdüğünü farkettim.

Fiyat/Performans Oranı

Coral City FUN addicting game bedava ve benim kitabımda beş yıldızı hakedecek derecede hoş bir tasarıma sahip.

Ekran Görüntüleri:

Coral City FUN addicting game Coral City FUN addicting game Coral City FUN addicting game Coral City FUN addicting game Coral City FUN addicting game

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!