This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Crazy Wheels: Monster Trucks - Hızlı ve öfkeli

Play Store'da onlarca yarış oyunu var. Bunlardan biri de Crazy Wheels: Monster Trucks.

Oyunun olayı ise tepelerde taklalar atıp ilerlerken olabildiğince hızlı gitmek. Peki bu oyunu eğlenceli kılmaya yetiyor mu? Cevabı incelememizde gizli.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.5 1.0.5

Özellikler & Kullanım

Crazy Wheels: Monster Trucks'ı açar açmaz 5 farklı mekan seçeneği sunuluyor. Bunlardan bir tanesi ise oyuncuya açık durumda. Bölümlerde topladığınız puanları görebiliyorsunuz. Müzik ve ses tuşları ve daha fazla puan elde etmek için Facebook'ta oyunu paylaşma gibi seçenekler mevcut.

Bir mekan seçildiğinde açık durumda olan seviyelerden birini seçiyorsunuz. Bundan sonra "Monster Truck"lardan birini seçiyorsunuz. Yine burda da sadece açık olan araçlardan seçebiliyorsunuz.

Oyunun oynanışına gelecek olursak sol ve sağda fren ve gaz pedalı göreceksiniz. İki boyutlu fon ise yarıştığınız yer. Sol üstte kazandığınız puanlar, zamanınız ve yarış saati mevcut.

Amacınız sağ yöne doğru aracı olabildiğince hızlı bir şekilde engellerde bir kaza yapmadan sürmek. Tabii bu esnada örneğin şık hareketler yaparak puan toplamak.

Bazılarınız Hill Climb Racing'i biliyordum, bu oyun da aynı konsepte sahip. Fark ise Hill Climb Racing'de daha fazla araç ve mekan opsiyonuna sahip olmanız. Fizik kuralları açısından da daha iyi olduğunu düşünüyorum. Crazy Wheels'tan daha "gerçekçi" olduğunu düşünüyorum.

Oyunda gerçekten sevmediğim bir unsur var: Sessiz modda oynasanız bile araçla bir yere çarptığınızda yine de ses çıkartıyor -ki bu son derece rahatsız edici. Akıllı telefon veya tabletinizin sesini topyekün kapatmanız veya etrafta kimse yokken oynamanız gerekiyor.

Özet:

Crazy Wheels: Monster Trucks hızlı ve çabuk oyun oynamak isteyenler için hoş bir oyun. Seviye ve arabaları bölüm geçtikçe açmak kullanıcıyı oyuna bağlayıcı unsurlardan. Birkaç eksi yön dışında tasarımı da iyi düşünülmüş.

Ekran & Kontroller

Tasarım açısından bakıldığında Crazy Wheels: Monster Trucks gerçekten hoş tasarlanmış ve oynaması kolay.

Malesef oyundaki fizik kuralları çok iyi uygulanmamış. Diğer uygulamalar bu açıdan daha iyi.

Hız & İstikrar

Sesi kısmadaki sorunu hesaba katmazsak Crazy Wheels: Monster Trucks bu kategoride iyi bir iş çıkartıyor. Oyun hiç donmadı ve herhangi bir  yükleme süresi yok.

Fiyat/Performans Oranı

Crazy Wheels: Monster Trucks'ı ücretsiz indirebilirsiniz fakat oyun içinde her taraf reklam dolu. Reklamlardan kurtulmak için 1.28 dolar ödemeniz gerekiyor.

Ekran Görüntüleri:

Crazy Wheels: Monster Trucks - Hızlı ve öfkeli Crazy Wheels: Monster Trucks - Hızlı ve öfkeli Crazy Wheels: Monster Trucks - Hızlı ve öfkeli Crazy Wheels: Monster Trucks - Hızlı ve öfkeli Crazy Wheels: Monster Trucks - Hızlı ve öfkeli

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!