This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Daha etkileyici canlı duvar kağıtları için Muzei eklentileri (2.bölüm)

Geçtiğimiz günlerde Munzei uygulamasını daha da renklendirmek için kullanılabilecek alternatif eklentilerden bahsetmiştik. Muzei’nin geliştirici Roman Nurik boş durmuyor ve şimdiden çok beğeni toplayan uygulamasını daha da geliştirmek için her yola başvuruyor. İşte bu yollardan biri de çeşitli eklentiler. Bu sayede Muzei kullananları birçok geliştirme fırsatı bekliyor. İşte Muzei için Google Play Store’da yer alan bir dizi faydalı uygulama.

nexusaemb
© androidpolice

Muzei – deviantART

Eğer deviantART kullanıyorsanız ya da seviyorsanız bu uygulama ile Muzei’yi oldukça geliştirebilirsiniz. Görüntülemek istediğiniz kategoriyi seçiyorsunuz ve daha sonrasını uygulama sizin için hallediyor. Mobil veri kullanımına ya da yenilenme sıklığına uygun ayarlar da mevcut.

Muzei - deviantART Install on Google Play

Muzei Hash

Hashtaglerin gücü ekranınıza yansıyor. Google+ hashtaglerini ayarlardan seçiyorsunuz ve seçtiğiniz hashtag altında onlarca fotoğraf sırayla duvar kağıdınız oluyor. Oldukça fazla seçeneğiniz olan uygulamada yenilenme sıklığını da belirleyebilirsiniz.

Muzei Music Extension

Bu eklenti telefonunuzda o anda çalan şarkının albüm kapağını sizin duvar kağıdınız haline getiriyor. Shuttle müzik oynatıcının popüler geliştirici tarafından yapılan uygulamayı keyfinize göre sadece Wi-Fi olan alanlarda da kullanabilirsiniz.

Muzei Music Extension Install on Google Play

Dropzei for Muzei

Bu uygulama ile Muzei doğrudan Dropbox hesabınıza bağlanıyor ve oradan seçilen görselleri duvar kağıtlarıekranınıza getiriyor. Yenileme sürelerini seçebileceğiniz uygulamada veri kullanımı içinse herhangi bir ayar seçeneği yok.

Muzei kullanmaya başladınız mı? Önerebileceğiniz benzer uygulamalar var mı?

Kaynak: Android Police

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!