This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bu benim kişiliğim hakkında ne gösterir bilmiyorum fakat uçak savaşı oyunları her zaman hoşuma gitmiştir. Daredogs it dalaşı oyunlarına yeni bir unsur getiriyor: Gerçek köpekler! Evet, doğru duydunuz. Gerçek köpek pilotlardan bahsediyoruz! İncelememizde detayları görebilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.3 2.2.1

Özellikler & Kullanım

"İt dalaşı" teriminin köpeklerle bir bağlantısı yok: Havada çarpışan pilotları tanımlamak için kullanılır. Daredogs bu olguyu işin içine köpekleri ilave ederek değiştiriyor.

Daredogs her yıl bir adada şov için gelen bir takım tecrübeli pilot. Bravo'nun babası düşmanı Rocco tarafından düşürülen tecrübeli bir pilot. Rocco oyunu çirkef oynuyor ve bu nedenle Bravo babasının öcünü almak için ve kraliyet tacını Rocco'dan almak için ölümüne yemin ediyor. Diğer başka üç karakter daha var ve herbirinin farklı özellikleri var. Bravo örneğin rakibinin dikkatini dağıtmak için kemikler atıyor. Nitro, Bravo'nun dostlarından biri, karizmasını ve hayalet bir totem kullanabiliyor.

Daredogs'ta beş farklı oyun modu var:

  • Race
  • Dogfight
  • Get the bone
  • Pirates
  • Boss battle

Oyun modları yeterince farklı yani oyunun kendisini tekrarlıyor hissi aza indirilmiş, özellikle rakipilerinizin daha güçlü olduğunu görmeye başladıkça.

Karakterin özelliklerini geliştirme seçenekleri de var ki işe heyecan katan bir unsur.

Özet: Daredogs çok hoş tasarlanmış bir "it dalaşı" oyunu. Farklı oyun modları oyun unsurlarının ilginç kalmasını sağlamış ve sıkıcılığı önlemiş. Bravo!

Ekran & Kontroller

Çizgi roman çizimler herkesin hoşuna gitmeyebilir ama burada iyi yapılmış. Kontroller hoş ve basit. Açıklama bölümü kullanıcıların oyunu öğrenmesini ve Daredogs'un oyun tecrübesinin içine rahat girmesini sağlıyor.

Hız & İstikrar

Daredogs'ta herhangi bir donma veya takılma görmedik ve Galaxy Nexus'ta akıcı bir şekilde çalışma eğilimi gösterdi.

En kısa zamanda görebileceğimiz bir geliştirme: Ekran ne zaman uyku moduna geçtiğinde oyunu tekrar açtığınızda ana menüden başlamanız gerekiyor ki bu da biraz can sıkıcı.

Fiyat/Performans Oranı

Daredogs, Google Play'de bedava. Diğer karakterlerden biriyle oynamak istiyorsanız 99 Euro Cent ödemek durumundasınız (tüm karakterler için 1.99 Euro). Tüm bu karakterler adım adım kazanarak da erişilebilir. Eğlenceli bir gerçek: Gelirlerin %10'u köpeklere yardım eden bir kuruma bağışlanıyor. Daha fazla ayrıntı için geliştiricilerin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Daredogs – Gerçek anlamda it dalaşı! Daredogs – Gerçek anlamda it dalaşı! Daredogs – Gerçek anlamda it dalaşı! Daredogs – Gerçek anlamda it dalaşı! Daredogs – Gerçek anlamda it dalaşı!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!