This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

madfingergames dead trigger

Zombilerin üstümüzde bıraktığı etkiyi tam olarak çıkarabilmiş değilim, ama aklıma hep çoçukken bilgisayarda oynadığım Resident Evil oyunu geliyor. Bundan kaç yıl sonra (o kadar da yaşlanmadık daha gerçi) artık yine bir Zombi oyunu oynama sırası geldi sanırsam. Madfinger Games (Shadowgun geliştiricileri) tarafından sunulan Dead Trigger oyunu, Tegra 3 cihazları için optimize edilmiş ve grafiği de tabiiki böylece çok iyi.

Resmi Fragmanı

Nvision ile yapılan röpörtajda oyunun geliştiricileri enteresan detaylar paylaşmışlar. Buna göre Dead Trigger biraz daha eski cihazlarda da istikrarli biçimde çalışacak. Tabiiki grafiğin yüzde yüzüne ulaşmak için, Tegra 3 cihazları kullanılması gerekiyor.

Sunduğumuz video'da bu başarılı grafiğe bir gözden geçirebilirsiniz:

Tegra 3 Features

Zombiler genellikle pek akıllı yaratıklar olarak tanımlanmasalar da ve sadece insan etine açlıklarıyla hareket etselerde (en sevdikleri yemek insan beyini oluyor), oyundaki yepay zekaları bir hayli başarılı.

Dead Trigger için belirtilen bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, projenin oyun ile sonlanmayacağı ve bundan itibaren yeni misyonlar, yaratıklar ve silahların geliştirileceği biliniyor.
 

Hands On Video

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!