This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
8 Shares No comments

Bağımlılık yapıcı derecede keyifli: Does not Commute

Granny Smith’in geliştiricisi Mediocre, yeni bir yarış oyunu çıkardı: Does not Commute. Oyunda yarış ve araç kullanma yeteneği kadar strateji de önemli rol oynuyor.

Does
© google

Mediocre tarafından çıkarılan Does not Commute uygulamasında amaç aracınızı sağ salim belirlenen noktalara ulaştırmak. Kulağa kolay geliyor değil mi? Değil. Çünkü zaman sınırlaması var ve bunun yanında farklı sürücüler de işin içine giriyorlar. Yani başlarda kolay başlayan oyun 5-6 sürücünün de belirmesiyle hiç kolay olmuyor. Fakat oynanabilirliği oldukça yüksek olduğu için zorluk sizi sıkıp oyunu bıraktırmıyor.

unnamed
© google

Her haritada gizlenmiş bonusları bularak ekstra zaman kazanabiliyorsunuz ve bunun yanında eğer kaza yaptıysanız kazandıklarınızla arabanızı yeniden kazanabiliyorsunuz. Yol üzerinden farklı tiplerde bonuslarla aracınızı geliştirebiliyorsunuz.

Oyun Google Play Store'da ücretsiz ve reklam içermiyor fakat belirlenen bir checkpointten başlamak isterseniz bu 1,99 dolar. Granny Smith, Smash Hit ya da Mediocre oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirmenizi tavsiye ederiz. 

Does not Commute Install on Google Play

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!