This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares 3 comments

Dokunmatik Ekranlı Cihazlar İçin Tasarlanmış Eldivenler ve Fiyatları

Dokunmatik ekranlı akıllı telefonları kış koşullarında kullanma olanağı sağlayan eldivenlere göz atmaya ne dersiniz? Kullanıcılarını özellikle sıfırın altındaki hava koşullarında, açık mekanlarda her seferinde eldiveninizi çıkarma - giyme zahmetinden kurtarmayı vaad eden eldivenlerden Türkiye'de satılanları fiyatlarıyla beraber yazının devamında bulabilirsiniz.

Tuşlu klavye takımı olan telefonlar artık miladlarını doldurmak üzereler. Günden güne hayatımızın ayrılmaz birer parçaları haline gelen dokunmatik ekranlı akıllı telefon ve tablet bilgisayarların sahip oldukları en büyük eksilerden bir tanesi de soğuk kış koşullarında açık havada kullanım konusundaki zorlu kullanımları. İşte bu yüzdendir ki soğuk havalarda dokunmatik ekranlı cihazların ekranları üzerinde kullanımı mümkün kılan eldivenler önem kazanıyor. Aşağıda Türkiye'de online olarak satılan dokunmatik ekranlı cihazlar için kış eldivenlerinin pahalıdan ucuza doğru sıralanmış listesini görmektesiniz.

1) North Face Etip Pamir Windstopper Eldivenleri

Dünyanın en önde gelen kış sporları giyim markalarından North Face'in dokunmatik ekranlı cihazlara özel olarak geliştirdiği en korunaklı ve de açık ara en iyi eldiveni North Face Etip Windstopper Eldivenleri'nin fiyatı da ister istemez bu sınıfın en pahalısı oluyor. North Face Pamir Windstopper Eldivenlerinin fiyatına ve özelliklerine göz atmak için bu linke tıklayarak gittigidiyor web sayfasına yönlendirilebilirsiniz. Bu ürünün bugün (15.11..2012) itibariyle gittigidiyor üzerindeki fiyatı 146.9 TL.


(c) North Face

2) North Face Etip Glove Eldivenleri

North Face tarafından dokunmatik ekranlı cihazlara özel olarka üretilen ikinci eldiven olan North Face Etip Glove'un fiyatı, abisi Windtopper'a göre çok daha makul. Bugün (15.11.2012) itibariyle gittigidiyor üzerinde 88 TL'ye satılan bu eldiven hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.


(c) North Face

3) Kalenji Koşu Eldiveleri

Daha çok şehir içi kullanım için tasarlanmış olan Kalenji marka eldivenler ile dokunmatik ekranlı telefonları kullanmak mümkün. Bugün (15.12.2012) itibariyle gittigidiyor üzerinde 30 TL'ye satılmakta olan Kalenji Koşu Eldivenleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 


(c) Kalenji
 

4) More TR Tarafından Getirtilen Triko Eldivenler

Gittigidiyor sayfası üzerinde yer alan dokunmatik ekranlı cihazlara özel tasarlanmış eldiven tiplerinin sonuncusuna geldi sıra. Markası hakkında emin olamadığım, aşağıdaki fotoğrafta görüntülenen bu eldiven hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz. Bugün itibariyle 37 TL'ye satılan bu eldivenlerin artısı ise; Kırmızı , mavi ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olmaları.

 


(c) More - TR

Dokunmatik ekranlı cihazlara özel olarak üretilmiş kış eldivenleri hakkındaki düşünceleriniz yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin.

 

Fotoğraflar: North Face, Kalenji,Gittigidiyor,Daniel Stricker/pixelio.de, nh

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!