This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

HTC resmi olarak Droid DNA'yı Amerika'da tanıttı. HTC'nin yeni üst seviye cihazı etkileyici özelliklere sahip; özellikle de Gorilla Glass 2 korumalı 5 inçlik süper LCD-3 ekranıyla ön plana çıkan bu cihaz 1080p Full HD çözünürlüğü ile  şu anda mevcut akıllı telefonlar arasında en yüksek piksel derinliğine (440 ppi) sahip olanı.

Bu canavar HD ekranı 1.5 GHz dört çekirdek Pro S4 işlemci ve 2 GB RAM destekliyor. İşletim sistemi Android 4.1.1 olan telefon HTC Sense'te kullanılan kalbur üstü kullanıcı arayüzünü (Version 4+) geride bırakmış.

Görüntülü konuşmalarda Droid DNA 2.1 MP kameraya sahip. Arkadaki 8 MP'lik ana kameranın ise 5 kademeli flaşı ve -HTC'ye göre- süper hızlı otomatik fokusu var. Droid DNA'nın pili 2020 mAh. HTC'nin bu cihazı 5 inç 1080p ekrana sahip olduğu için bunun da yeterli seviyede "ateşlenmesi" gerekiyor. Bataryanın yeterli olup olmayacağını göstermek için HTC'nin "enerji tasarrufu yapan bir yazılımı" basın toplantısında tanıtması bekleniyor.

Teknoloji basınının Droid DNA hakkındaki ilk izlenimleri olumlu yönde ve videolarda göründüğü kadarıyla da telefon iyi bir izlenim bırakıyor.

Youtube linki

Şimdi iş sadece J Butterfly'ın Amerika versiyonunun kısa zamanda bizim pazara da gelmesini ümit etmeye kaldı. Bu cihaza kabaca bir göz attıktan sonra aklıma gelen ilk soru ise HTC'nin yeni dev ekranlı telefonu Droid DNA'nın Galaxy Note 2 ile ne derecede rekabet edebileceği. Siz ne dersiniz? 

Fotoğraf: HTC

Kaynak: HTC

6 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!