This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Dünya Kupası sadece televizyondan mı takip edilir?

12 Haziran’da başlayıp 13 Temmuz’a kadar olan süreç çoğumuzun uzun süredir beklediği festival aslında. 2014 FIFA Dünya Kupası'nda bu süreçte 64 maç oynanacak. Milli Takım’ımız da bu sürede sağ olsun boş durmuyor ve büyük bir özveriyle Dünya Kupası’na gidecek takımları kupaya hazırlıyor. Milli Takım’ı bir kenara bırakırsak şu anda önemli olan bizim kupayı nasıl takip edeceğimiz. Sonuçta bazı maçlar oynanırken işte ya da okulda vb. yerlerde olacağız. Bu anlarda telefonlarınız ve tabletleriniz yine en büyük dostlarınız. İşte Dünya Kupası’na özel birkaç uygulama. 

Copa do mundo 2014 melhores apps android
 © lazyllama / shutterstock.com

WatchESPN

ESPN FC Football & World Cup sadece Dünya Kupası heyecanını yakından takip edip yaşayabilmeniz için geliştirilmiş bir uygulama. Uygulama üzerinden maçları canlı izleyebilir ya da istatistikleri takip edebilirsiniz.

androidpit espntv
 © ESPN Inc
WatchESPN Install on Google Play

Yine Brezilya'dan canlı yayın röportajları bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

ESPN FC Football Install on Google Play

Wiziwig TV

Bu bir uygulama değil. Tek yapmanız gereken Wiziwig sayfasından  FIFA 2014 Dünya Kupası maçlarından hangisini izlemek istediğinize karar vermek.

androidpit wiziwig
© AndroidPIT

FIFATV and FIFA Yayın Merkezi

Bu YouTube sayfası FIFA'nın resmi yayın kaynaklarıyla beslenecek ve turnuva sürecinde istediğiniz her şeyi buradan elde edebilirsiniz. Sayfada en iyi goller, en ilginç ve tartışmaları anlar günü gününe yayınlanacak. Elbette yayın hakları yüzünden buradan canlı yayın izleyemezsiniz.

androidpit fifa tv
 © AndroidPIT

Sizin Dünya Kupası'nı Android cihazlardan daha rahat takip edebilmek için aklınıza gelen başka bir öneri var mı?

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!