This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Durex Fundawear: Akıllı Telefon ile Sanal Seks

Dünyanın önde gelen prezervatif markalarından Durex yeni geliştirdiği iç çamaşırları ile teknoloji dünyasının gündemine bomba gibi düştü. Durex, akıllı telefonlarla ile kumanda edilebilen, içerisinde titreşim yaratan ufak ve hassas vibratörlerin yer aldığı iç çamaşırları geliştirdi. Bayan ve erkekler için olmak üzere iki ayrı çeşidi bulunan iç çamaşırların geliştirilmesinin motivasyon noktası ise sanal seksi daha gerçekçi ve eğlenceli bir hale getirmek.

Durex Fundawear
Fundawear ile sanal seks yeni bir boyut kazanıyor / © Durex

İlk defa Google Glass yani Google Gözlük ile tanıştığımız ''giyilebilir teknoloji'' konsepti Durex'in ilişkilerini uzaktan (şehirler ya da ülkeler arası) devam ettirenler için geliştirdiğini belirttiği vibratörlü iç çamaşırları Fundawear ile yeni bir boyut kazanıyor. 

Fundawear konseptinde sanal seks aktivitesini gerçekleştirecek olan partnerlerin giydikleri iç çamaşırlar içerisindeki vibratörler diğer partnerin akıllı telefonu içerisinde yüklü olan uygulama ile kontrol ediliyorlar. Böylece partnerler adeta birbirlerine dokunuyormuşcasına sohbet etme imkanına sahip oluyorlar. 

Aşağıda Durex'in yeni ürünü Fundawear'in kullanımı hakkındaki detayları izleyebileceğiniz bir youtube videosu yer alıyor. 

(youtube linki: buradan)

Durex'in bu ilginç ürünü şu anda hala geliştirme aşamasında. Konuya ilgi duyanlar Durex'in Facebook sayfası üzerinde gelişmeleri takip ederek, aynı zamanda ürünü kazanma şansı edinilebilecek çekilişe katılabilirler. 

Giyilebilir teknolojinin ulaştığı son nokta titreşimli iç çamaşırı Durex Fundawera hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarınızla paylaşmaktan çekinmeyin. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!