This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Duygusal telefon: LG AKA Türkiye yollarında

Kullanıcısının ruh halini yansıtan animasyonlara sahip "Karakterli Telefon"  LG Aka aylar önce tanıtılmış fakat henüz vitrinlerdeki yerini almamıştı.

lg aka intro 1426811136
Duygusal telefon LG AKA! / © LG

Anlaşılan o ki Güney Koreli firma karakterli akıllı telefonu LG Aka'yı sadece kendi ülkesinde satma niyetinde değil. LG G2 ile yakaladığı çıkışını her tür kesime hitap edecek orta seviye cihazıyla perçinlemek istediği ortada. Telefonlarımızın sadece telefon olmaktan çıktığı bu devirde Eğlence odaklı "Aka" çok yakında vitrinlerde ki yerini almasını umut ediyoruz.

Samsung Galaxy S6 ve LG G3 karşılaştırması

5 inç büyüklüğünde gayet kaliteli bir ekrana sahip olan cihaz 720p çözünürlük sunmakta. Sanpdragondan vazgeçmeyen LG bu cihazında "4 çekirdekli Snapdragon 400" işlemcisini 1.5 GB RAM ile desteklemiş görünüyor. Her ne kadar 1,5 GB ram az gibi gözüksede Orta seviye kullanıcılara hitap ettiği için F/P orantısı açısından normal olduğu söylenebilir. LG Aka;16 GB dahili hafızasına ek olarak microSD kart desteği sunmaktadır. 8 Megapiksel çözünürlükte lazer odaklamalı kamerasının yanında, 2610mAh gücünde pili ile günlük kullanımda yeteceğini tahmin etmek zor olmasa gerek.

 Kendi ülkesinde 450 dolar fiyat etiketine sahip olan LG Aka'nın Türkiye satış fiyatı ise henüz belli değil.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!