This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Her birimizin içinde bir Zombie Apocalypse ruhu yok mudur? Gerçek bir macerayı gözünüzün önüne getirin ve tüm gün boyunca hayatınız için savaşın. Earn to Die bu macerayı parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.0.6 1.0.29

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android sürümü: 4.1.2
Root: Yok;
Çalıştığı en düşük Android sürümü: 2.1

2D'de yarış oyunları..? Hiç duymadınız mı? Hill Climb Racing en popülerlerinden biri. Earn to Die aynı oyun konseptine sahip fakat işe daha çok heyecan ve apocalypse katıyor.

Bunu nasıl anlamalıyız? Zombiler karşımıza çıkıyor ve oyuncu her bölümde bu zombilerin arasından sıyrılmaya mı çalışıyor? Evet aynen böyle!
Yandan görebildiğiniz üzere kalın ve sağlam bir araç sürüyorsunuz. Farklı tuşlara sahip değilsiniz. Ekranın köşesinde gaza basma tuşu var. Geri ve ileri gidebileceğiniz iki ayrı tuş var. Bunlar da oyunun temelini oluşturuyor. Grafik olarak  çok tatmin edici olmasa da arabaların gerçekten çok hoş tasarımları var ve gerçek bir aksiyon hissiyatı veriyor. Malesef zombiler ve çevre detayları açısından çok zengin değil.

Hill Clim Racing'deki gibi sadece tepeden tepeye atlamaca zıplamaca yok. Bunun aksine zombi ordusunu kontrol ediyorsuuz. Bu zombiler oyuncuyu durduruyor ve oyuncu arabayı iyi kontrol edemiyor.

Bölümler arasında arabaya yeni takviyeler yapabildiğiniz gibi paranız varsa yeni bir araba da alabilirsiniz. Sekiz farklı araba seçeneğiniz var ki bu da demek oluyor ki her bölüm için farklı bir araç verilmiş.

Hikaye modunun tamamlanabilmesi için gerçekten iyi skorlar yapmalısınız. Halloween ve Şampiyona modları da mevcut. İlki bal kabaklarını patlatmak ikincisi ise oyuncunun kendi en iyi skonurunu yapmasına dayalı. Kötü bulduğum yönü ise hikaye modunda bölümü tamamladığınızda sıfırlanması. 

Özet

Earn to Die çok ama çok eğlenceli bir oyun tecrübesi sunuyor. Sanırım herkes zombileri ezip yapıştırmaktan hoşlanıyordur. Sürekli arabayı güncelleyebilmeniz ve yeni silahlar satın alabilmeniz de birer artı. Oyunun öte yandan bazı çıkmazları var. Örneğin sürekli gaza basarak sona varabiliyorsunuz. Bu da eğer para kazanmak istiyorsanız bölümleri tek tek bu şekilde bitirmenize yol açıyor. Samurai VS Zombies'teki oyun prensibi de beğendim. Şampiyona modunda bu hissiyata kapılıyorsunuz. Oyun gerçekten çok hoş tasarlandığı için bu bölümde 4 yıldızı hakediyor.

Ekran & Kontroller

Earn to Die basit ve iyi çalışıyor. Tuşlar kendinden açıklayıcı ve dikkatli kullanılmalı. Menüler ve grafikler birbirine uyumlu olsa da biraz daha ayrıntılı yapılabilirmiş.

Hız & İstikrar

Uygulama akıcı bir şekilde ve donma/takılma olmaksızın çalıştı. Earn to Die bir sefer bile çökmedi.

Fiyat/Performans Oranı

Earn to Die 0.91 Euro'ya Play Store'da. Oyunun oynanışı sıkıcı olsa da oyunda iki başka mod daha var. Eğer oyun hakkında emin değilseniz ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz. Genel olarak fiyat/performans açısından oldukça iyi.

Ekran Görüntüleri:

Earn to Die - Zombi zombi zombi ! Earn to Die - Zombi zombi zombi ! Earn to Die - Zombi zombi zombi ! Earn to Die - Zombi zombi zombi ! Earn to Die - Zombi zombi zombi !

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • oyunu iyi oynamayla 1 günde bitirdim yasin öz ünde dedigi gibi güncelleme filanda gelmiyor

  • bu oyunu PC'de oynamıştım. bu tür oyunları severim ama oyun paralı. bu oyun yerine zombie road trip oynamanızı tavsiye ederim. parasız ve diğer parasız oyunlara nazaran altın, item vb kazanmak çok kolay

  • Oyunu 2 günde bitirebilmem mümkün ve uzun zamandır bir güncelleme gelmiyor.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!