This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Play Store’da birçok canlı arkplan resimleri bulunuyor. Fakat hepsi sadece bir veya çok az animasyon sunuyor. Electric Sheep bu konuda bambaşka: Canlı arkaplan resimleri sayısız animasonlar barındırıyor.

Bunun nasıl çalıştığını bugünkü test raporumuzda okuyabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.4 2.2

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S3
Android versiyonu: 4.0.4
Root: Evet
Modifikasyonar: Bulunmuyor

Electric Sheep uygulamasını kurduktan sonra ilk önce cihazınızın arkaplan resmini Live Wallpaper Electric Sheep olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bundan sonra uygulama 51 animasyon indiriyor cihazınıza. Bu animasyonlar 450 bin bilgisayar kullanımıyla özel bir teknik ile yaratılıyor. Sistemde bulunan bilgisayarlar kullanılmadıkları anlarda birbaşka kullanılmayan bilgisayara bağlanıyor ve animasyon yaratıyor. Bilgisayarı ile bu sisteme katılmak isteyenler Windows, OS X ve Linux için gerekli programları buradan indirebilir.

Animasyonlar birbirlerine benzememekle birlikte çok yaratıcı olarak tanımlanabilir. İsteyenler uygulama içerisinde animasyonları izleyip, puan da verebilir. Böylece ekranınızda hep birbirinden epey farklı arka plan resimleri ve animasyonlar bulunuyor. Ayrıca sizin puanlamalarınız sisteme girip, yeni animasyonların oluşturulmasında dikkate alınıyor. Bunun dışında geliştiriciler animasyonların tek bir resminin oluşması normal bir bilgisayarda 30 dakika süreceğini belirtmiş.

Uygulamada ayrıca belirli ayarları düzenleyebilmeniz de mümkün. Animasyonların hızı olsun, akarlığı olsun, uygulamın ne kadar hafıza kullanması olsun - hepsini düzenliyebiliyorsunuz. Akıllı telefonunuzdak internet erişimi belirli bir sınıra sahip ise, sadece wireless üzerinden indirmeyi de seçmeniz mümkün.

Maalesef istediğiniz kadar animasyon indirmeniz mümkün değil. Uygulamayı satın aldıktan sonra, kullanabileceğiniz 100 credit biterse, yaklaşık 0.75 Avroya 50 yeni credit satın almanız gerekiyor.


Özet: Electric Sheep ilgi çekici ve herdaim yeni - iginç tekniğe sahip - canlı arkaplan resmi sunan bir uygulama. Canlı arkaplan resimlerini seven hep birbirine benzerleri görmekten sıkılanlar, kesinlikle bu uygulamaya bir göz atsınlar!

Ekran & Kontroller

Electric Sheep uygulamasının animasyonları hep farklı görünüyor. Bazen çok iyi olan animasyonlar, bazen o kadar da iyi olmuyor. Puanlama sisteminin sayesinde ise, kötü animasyonlarla karşılaşmak çok nadir oluyor.
Bu yüzden zaten çoğu animasyonla gerçekten güzel ve ilgi çekici.

Uygulamanın kullanımı gayet basit. Birşey ayarlamak istemiyorsanız, uygulamayı böyle bırakın. Zaten herşey çok iyi çalışıyor.

Hız & İstikrar

Electric Sheep işlemcinin çok az kapasitesini kullanıyor ve böylece pil ömrünü pek zedelemiyor. Animasyonların kendileri takıntısız sayılır ve ayarlar ile yeni cihazlarda daha da takıntısız olarak düzenlenebilir.

Uygulama beklenmedil bir şekilde kapanmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Electric Sheep uygulaması Play Store’da 1.51 Avroya mevcut. Bu ücreti ödemek uygulama için gerçekten değerç Ayrıca edindiğiniz 100 credit de uzun zaman için yeterli. Daha fazla credit isteyenler ise 0.75 Avro ödeyerek 50 credit ekstradan edinebilir.

Ekran Görüntüleri:

Electric Sheep - Karışık Animasyonlar Electric Sheep - Karışık Animasyonlar Electric Sheep - Karışık Animasyonlar Electric Sheep - Karışık Animasyonlar

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!