This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 4 comments

Elektronik mağazalarında haftanın fırsatları

İlk akıllı telefonunuzu satın almak ya da eskiyen telefonunuzu değiştirmek istiyorsanız, bu yazı size göre. İşte Türkiye'nin güvenilir elektronik mağazalarında haftanın dikkat çekici indirimleri ve kaçmaması gereken fırsatları. 

smartphone 2014
© AndroidPIT

Yeni başlayanlar için uygun fiyatlı telefon: 529 TL'ye Galaxy Ace 2

Sansasyonel indirimlerle gündeme gelmeye çalışan MediaMarkt'ın bu hafta müşterilerine sunduğu en avantajlı kampanyalardan biri özellikle ilk akıllı telefonunu almak ve çok fazla para harcamak istemeyenlere hitap ediyor. Samsung'un 3.8 inç ekranlı, çift çekirdekli 800 MHz işlemcili ve 4 GB dahili bellekli giriş seviye telefonu Galaxy Ace 2, MediaMarkt'ta 529 TL gibi gayet uygun bir fiyata satın alınabiliyor. MediaMarkt'ın 25 Şubat'a kadar sürecek olan kampanyasıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilir, cihazın özelliklerini görmek içinse AndroidPIT donanım sayfalarına göz atabilirsiniz. 

Darty'de müthiş Nexus 4 indirimi: 999 TL

Samsung'tan sıkıldıysanız, hem sağlam ve hesaplı bir telefonum olsun, hem de her türlü Android güncellemesini ilk alanlardan biri olayım diyorsanız, sizi Darty'nin kampanyasına alalım. Bir üst modeli çıkmış olmasına rağmen donanım ve ekran açısından halen üst düzey bir telefon olan Nexus 4, bugünlerde Darty'de 999 TL gibi son derece uygun bir fiyata satın alınabiliyor. Nexus 4'ün özelliklerini görmek ve ayrıntılı incelemesini okumak için buraya, kampayanın ayrıntıları içinse buraya tıklayabilirsiniz. 

nexus 4 white
Nexus 4 bu fiyata alınabilecek en iyi cihazlardan biri. / © LG

699 TL'ye Samsung Galaxy Win fırsatı 

Yine giriş seviyesinde, uygun fiyatlı telefon arayanlar için kaçmaması gereken bir fırsat. Vatan Bilgisayar'ın bu haftaki özel indiriminde Samsung'un giriş seviye modellerinden biri olan Galaxy Win marka telefonu 699 TL gibi uygun bir fiyata satın almak mümkün. Galaxy Win, 4.7 inçlik ekrana, 8 GB dahili belleğe ve 1.2 GHz gücünde işlemciye sahip ve yeni başlayanlar için bir Android telefonda olması gereken tüm özellikleri karşılıyor. Vatan'ın kampanyasının ayrıntıları için buraya tıklayabilirsiniz

10 inçlik Nexus tablet 899 TL

Tablet almak isteyenler içinse haftanın fırsatı Gold elektronik mağazasında. Hesaplı ve kaliteli Nexus serisi tabletlerin, Samsung tarafından üretilen 10.1 inç ekranlı modelini bugünlerde Gold'dan 899 TL gibi uygun bir fiyata satın alabiliyorsunuz. Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemiyle çalışan cihaz, çift çekirdekli 1.7 GHz işlemciye ve 2560*1600 ekran çözünürlüğüne sahip. Cihazla ilgili daha ayrıntılı bilgi için buraya, kampanyanın ayrıntıları içinse buraya tıklayabilirsiniz. 

nexus 10 samsung
Samsung-Google ortaklığıyla üretilen Nexus 10 kaliteli bir tablet. / © blogcdn

Sizin de dikkatinizi çeken kampanya ve indirimler varsa yorum bölümünde diğer okurlarımızla paylaşmaktan çekinmeyin lütfen. 

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!