This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Birçok insan tabletlerinin artık en sevdikleri elektronik cihazları olduğunu düşünüyor ve yeni yıl yaklaştıkça da tablet satışlarındaki artış gözle görülür bir biçimde artıyor. Yeni yıl öncesinde tablet ile birlikte elbette tablet aksesuarları da çok satıyor. İşte yeni yılda tabletinizden aldığınızı keyifi ve verimi arttıracak 5 havalı aksesuar.

 

tutorial assistir filmes tablet
Birçok insan tabletlerinin artık en sevdikleri elektronik cihazları olduğunu düşünüyor.© AndroidPIT

Su geçirmez tablet kılıfı

Yazın deniz kenarına gittiğinizde ya da kış tatillerinizde muhtemelen tabletiniz yine sizinle oluyor. Bu kılıf sayesinde tabletinizi sadece toz, kir ya da çiziklerden değil aynı zamanda sudan da koruyabilirsiniz. Türkiye'de rahatça bulabileceğiniz bu aksesuarın bir diğer iyi yanıysa tabletinizi içindeyken de kullanabiliyor olmanız.

bolsa
Özellikle deniz kenarında ve yağmurlu günlerde çok işinize yarayacak. / © Trust

Klavyeli tablet kılıfı

Tabletler için çok kullanışlı olan bu kılıfların internet üzerinde birçok modelini farklı renkler ve boyutlarda bulabilirsiniz. Genelde Logitech ürünler bu konuda kalitesinden söz ettiriyorlar. Sonuç olarak hem tabletinizi korumak hem de işlerinizi halletmenizi hızlandırması açısından çok kullanışlı bir aksesuar.

androipdit logitech keyboard case
Hem koruyucu özelliği hem de klavyesi olan bir kılıf. © Logitech

Taşınabilir şarj cihazı

Daha önceden de bahsettiğimiz gibi Android cihazlarda en çok can sıkan problem cihazın pil ömrü. İster telefonda olsun ister tablette bu gerçek hep karşımıza çıkıyor. İşte bu sorunu çözmek için tablet kullananlara taşınabilir şarj cihazı önerilebilir. Benim bu konuda tercihim Sony CP serisi ürünleri. Gerçekten çok verimliler ve aynı zamanda da tarzlarından ödün vermiyorlar.

sonybattery
İşlevsel ve şık / © Sony

Araç koltuk arkası tablet tutucu

Özellikle çocuklarınızı oyun oynatarak ya da film izleterek uzun yolculuklar sırasında bir şeylerle meşgul etmek için muhteşem bir aksesuar. Tablet tutucuyu koltuğun arka kısmına monte ediyorsunuz ve yolculuk boyunca arka koltuk orada oturanlar için küçük bir sinemaya dönüşebiliyor. Türkiyede'de uygun fiyata bulunabilen aksesuar özellikle çocuklu ailelere önerilir.

AndroidPITBlackFriday
Arka koltukta oturanlar bu aksesuarla daha şanslılar / © Navitech

Siz bu aksesuarlardan birini kullanıyor musunuz? Bize önerebileceğiniz farklı aksesuarlar var mı?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!