This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 3 comments

Formda kalmanız için en iyi 3 koşu uygulaması

Spor yapmak her zaman mümkün olmuyor. Fakat yaptığımız zaman da yoğun bir şekilde ve disiplinli yapmakta çok büyük fayda var. İşte bu noktada yardımınıza telefonunuz ve Google Play Store yetişiyor. Sizin formda kalmanız ve daha verimli antrenmanlar yapabilmeniz için en iyi 3 koşu uygulamasını seçtik. 

ZombieRun
Zombies, Run! çok işinize yarayabilir. © wired

Runkeeper

Ücretsiz hiçbir uygulama size Runkeeper kadar kaliteli ve detaylı bir hizmet sunmuyor. Egzersizler sırasında yaktığınız kaloriden kalp atış hızınıza kadar detaylı bilgileri kaydeden uygulamayı kullanmak çok basit. Hedefinizi belirleyin, rotanızı çizin ve koşmaya başlayın, geri kalan her şeyi sizin için Runkeeper halledecektir. Özellikle yaptığınız sporların kayıtlarını tutmaya özen gösteriyorsanız ya da profesyonel olarak koşuyorsanız, Runkeeper sizin için özel bir karşılaştırma şeması hazırlıyor bu da size gelişimizi ve durumunuzu daha iyi yorumlama imkanı sağlıyor. Aynı anda müzik dinlemenize de imkan sağlayan uygulama da, anlık ya da uzun süreli kayıtlarınızı kolayca sosyal medya ağlarında da paylaşabiliyorsunuz.

Runkeeper - GPS Track Run Walk Install on Google Play

Nike+ Running

Nike bu kategoride uygulamayı ilk çıkartanlardan biri. Hız ve alınan mesafe gibi bilgileri kaydeden uygulama zengin seçenekleriyle de diğer uygulamalardan farklılaşıyor. Kapalı alan ve açık alan olarak iki farklı antrenman tipi seçebildiğiniz uygulama kullanıcılarına uygun hedefler de belirliyor. Uygulamanın bir diğer etkileyici yanıysa siz koşmayı bitirdiğiniz zaman sonuçları size sesli olarak da verebiliyor olması. Uygulama işin müzik bölümünü de es geçmiyor ve önceden seçtiğinizi müzikleri, siz spor yapmaya başladığınızda çalmaya başlıyor.

Nike+ Run Club Install on Google Play

Zombies, Run!

Kesinlikle en keyifli koşu uygulamaları arasında başı çeken Zombies,Run! aynı zamanda çok da etkili bir uygulama. Geçtiğimiz günlerde Google Play Store’da büyük bir indirime giren uygulama popülerliğini gitgide arttırmakta. Özellikle düz antrenman programlarını ya da sadece belirlenen rotada koşmayı sıkıcı bulanlar mutlaka bu uygulamaya bakmalılar. Uygulama sizi zombilerden kaçtığınız bir hikayenin içine sokuyor ve yavaşlarsanız sonunuz geliyor. Kısaca hayatta kalmak için koşmanız gerekiyor. Birbirinden farklı ve keyifli görevler de barındıran uygulamanın çok büyük bir artısı da aynı anda işitsel olarak da sizi senaryonun içine sokarak motivasyonunuzu en üst seviyeye çıkarması. Çok büyük bir online topluluğa sahip olan oyun gerçekten sıkı koşular yapmak isteyenlerin ihtiyacı olan her şeye sahip.

Sizin kullandığınız ve memnun kaldığınız benzer uygulamalar var mı?

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!