This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Haftanın En iyi 5'i: Galaxy S4,iPhone 5,HTC One,Şarj Tavsiyeleri

Haftanın öne çıkan haberlerini derlediğimiz yazımıza hoşgeldiniz. Bu haftaya damga vuran haberler içerisinde en öne çıkanlar Galaxy S4 ile HTC One ve iPhone 5'i karşılaştırdığımız yazılar oluyor. İstenmeyen reklam SMS'lerinin engellenmesi ile WhatsApp ile beraber Android kullanıcılarının en çok tercih ettiği mesajlaşma uygulamalarından olan Viber'ın PC ve Mac bilgisayarlarda indirilebiliyor oluşu da haftanın dikkat çekici haberlerinden.

5.Numara: Reklam SMS'lerini Engelleyebileceğiz!

BTK'nın (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) olaya el atmasıyla yakında cep telefonu kullanıcıları firmalardan gelen toplu SMS'leri engelleyebilir hale gelecek.

sms news
İstenmeyen reklamlara son! / © Benjamin Thorn, pixelio

4.Numara: Viber Uygulaması Artık PC ve MAC Bilgisayarlara İndirilebiliyor

Akıllı telefonlarda WhatsApp ile birlikte en sık kullanılan mesajlaşma ve konuşma uygulamalarından olan Viber'ın PC ve laptop bilgisayarlarda kullanılabilecek bir sürümü yayınlandı. PC ve MAC bilgisayarlarda kullanılabilecek yeni Viber sürümünün detayları yazının devamında.

viber
  © Viber

3.Numara: Hangi Telefonun Şarjı Ne Kadar Gidiyor ve Beş Tavsiye

Mobil teknoloji durmadan ilerlerken pil konusunda hala çığır açıcı bir gelişme yaşanmış değil. Bir yandan eski telefonların upuzun giden şarjlarına öykünürken bir yandan da pazarda şarjı en uzun giden en üst seviye telefonları merak ettim. Haberde karşılaştırmalı tabloyla birlikte şarj ömrünü uzatacak ipuçları bulabilirsiniz. Sizce hangi telefon kazandı?

battery TR
Ne varsa eski telefonlarda var. / © Harald Wanetschka, pixelio

2.Numara: Samsung Galaxy S4 ile iPhone 5 Karşılaştırması

Global akıllı telefon piyasasının mevcut fotoğrafı içerisinde Galaxy S4 ile iPhone 5'in sahip oldukları önemli konum adeta tartışılamaz. içerisinde Snapdragon 600 ve Exynos 5 Octa işlemci seçenekleri ile gelmekte olan Galaxy S4'e karşı dünyanın ilk dokunmatik ekranlı telefonunu çıkarmış olan Apple'ın donanım ile yazılım arasındaki optimizasyonu tavan noktaya taşıyan cihazı iPhone 5'i karşılaştırdığımız karşılaştırmada S4 rakibi iPhone 5'i alt edebilecek mi? Yazının devamında bu soruya cevap arıyor olacağım.

Galaxy S4 vs iphone5
Hem Galaxy S4 hem de iPhone 5 cihazları sahip oldukları fiziksel menü tuşu ile dizayn anlamında ortak paydada buluşuyorlar / © AndroidPIT

1.Numara: Galaxy S4 ile HTC One Karşılaştırma Videosu

Samsung Galaxy S4 mü yoksa HTC One mı? Bu soru 2013 yılı içerisinde üst sınıf akıllı telefon almayı kafasına koymuş olan tüketicilerin aklını en fazla kurcalayanlardan bir tanesi olacak. Her iki cihazı da yanyana incelediğimiz karşılaştırma videosu bu anlamda kafalardaki soruları gidermede okuyucularımıza yardımcı olabilir. Bakalım karşılaştırma videomuz sizlerin düşüncelerini ne yönde etkileyebilecek.

htcones4
Galaxy S4 ile HTC One'ı karşılaştırıyoruz / © AndroidPIT

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!