This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Haftanın En İyi 5'i: S4, HTC One, Xperia Z ve Angry Birds

Haftanın öne çıkan haberlerini derlediğimiz yazımıza hoşgeldiniz. Bu haftaya damga vuran haberlerin büyük bir çoğunluğugeçtiğimiz hafta olduğu gibi Galaxy S4 odaklı. Galaxy S4'ün detaylı fiyat karşılaştırma analizi ile HTC One ve Xperia Z ile yaptığımız kamera performans testi haberlerimize ilaveten HTC One'ın Türkiye Pazarı'nda satışa çıkması ile Angry Birds'ün son sürümü Angry Birds Friends'in Google Play'e gelmesi haberlerine yazının devamındaki linklere tıklamak suretiyle göz atabilirsiniz.

5.Numara: Galaxy S4,HTC One, Xperia Z Kamera Çekim Performans Kaşılaştırması

2013 yılının bomba akıllı telefonları Samsung Galaxy S4, HTC One ve Sony Xperia Z'nin karşılaştırılmasında sıra geldi cihazların kamera performanslarına. Yazımızın devamında bu üç iddialı ve yetenekli Android telefonların kamera çekim performanslarını karşılaştırma imkanına sahip olacaksınız.

vergleich teaser 2

4.Numara: Angry Birds Friends Google Play'de

Dünyanın en popüler mobil oyun uygulaması olan Angry Birds'ün bir süredir masaüstü ve laptop bilgisayarlarda Facebook üzerinden oynanabilen son sürümü Angry Birds Friends artık Android cihazlar için Google Play üzerinden indirilebiliyor.

angry birds friends

3.Numara: Galaxy S4 Fiyat Karşılaştırması

Galaxy S4 henüz birkaç gündür Türkiye pazarına girmiş durumda ve büyük ihtimalle birçoğunuzun kafasında "HTC One mı Galaxy S4 mü?" sorusunun yanında Galaxy S4 için en iyi fiyat veren Türk firmasının hangisi olduğu da var. Bu piyasa araştırmamızda Türkiye'de Galaxy S4 için sözleşmeli ve sözleşmesiz en iyi rakamı veren firmaları sizlere sunuyoruz.

galaxy s4 turkey market
En iyi teklifi hangi şirket veriyor? / © AndroidPIT

2 Numara: HTC One Turkcell ve Avea'da Satışta!

te Galaxy S4'ten pahalı mı olur ucuz mu olur diye kafa patlatırken sonunda HTC One'ın fiyatı da belli oldu. Turkcell ve Avea'nın ön satışa çıkardığı cihazın fiyatı ve teslimat tarihi haberimizde.

htc one turkcell
Turkcell cihazın yanında verdiği hediyelerle bir adım önde. / © Turkcell

1.Numara: [Video] Samsung Galaxy S4 Özellikleri ve Kullanımı

Herkesin merak ettiği ve açıkçası Galaxy S4'ü satın almaya deyip deymeyeceğini belirleyecek yazılımsal özelliklerin öne çıkanlarını ufak test videoları halinde sizler için hazırladık. Gelin özelliklerin nasıl çalıştığını kendi gözlerinizle görün!

s4 teaser2
"Çift Çekim" özelliği (Orjinal resim kesilip, genişletilmiştir). / © AndroidPIT

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!