This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy Note 3, Samsung’un en popüler telefonlarından biri. Cihaz çıkalı çok uzun bir süre olmamasına rağmen özellikle iş hayatındaki üretkenliğe faydası büyük. Yeni nesil S Pen ve bir önceki modelde oylamayan birçok özelliğe sahip olan cihazın bazı kullanıcılar bu halini bile yeterli bulmayarak farklı aksesuarlarla cihazı destekliyorlar. İşte hem çok kullanışlı hem de iyi bir yeni yıl hediyesi olabilecek Samsung Galaxy Note 3 aksesuarları.

galaxy note 3 test 8
İşte Galaxy Note 3 ile en iyi giden aksesuarlar  © AndroidPIT

Samsung Galaxy Note 3 Aksesuar Paketi

Bu paket Note 3 cihazınızdan daha çok verim almanıza fazlasıyla yardımcı olacak. Paket Flexishield kılıfı ile geliyor. Bu kılıf telefonunuza biraz ağırlık katsa da verdiği siyah parlak görüntü ile daha iyi görünmesini sağlıyor. Kılıfı takıp çıkarması çok kolay ve hiçbir girişi kapamıyor.

galaxynote3cover
Galaxy Note 3 Kılıfı © Mobile Fun

Paketten çıkan aksesuarlardan bir diğeri 5 MFX ekran koruyucu. Bu koruyucu telefonunuzun ekranını tüm çizilmelerden koruyor ve her daim temiz tutuyor. Kesinlikle dokunmatik fonksiyonuna bir dezavantaj sağlamıyor.   ​

galaxynote3screenprotector
Ekran Koruyucu © Mobile Fun

Şarj sorunu yaşayanlar için birebir olan araç şarj cihazı da paketin içerisinde yer alıyor. Özellikle uydu navigasyonu sayesinde aracınızın yolunu bulurken şarjınızın bitme sorununu tamamen ortadan kaldıran aksesuar böylece telefonunuzu daha efektif kullanmanızı da sağlıyor.

galaxynote3carcharger
Araç Şarj Cihazı © Mobile Fun

Bir diğer aksesuar ise aracınızda telefonu istediğiniz pozisyonda sabitleyebilmenizi sağlayan araç içi telefon tutacağı. 90 derece eğilebilen aksesuar 360 derece dönebiliyor. 

galaxynote3carholder
Araç İçi Telefon Tutacağı © Mobile Fun

Masaüstü standı özellikle masanızda telefonunuzu daha rahat kullanmanıza ve birçok rahat pozisyonda telefonunuzu sabitleyebilmenize yardımcı oluyor. 

galaxynote3deskstand
Masaüstü Standı © Mobile Fun

Masaüstü standının bir küçük versiyonu da özellikle seyahatlerde cebinizde taşıyabileceğiniz bu küçük ve kullanışlı aksesuar.

Samsung Kablosuz Şarj Kılıfı

Samsung kablosuz şarj kılıfı telefonunuza kaba bir görüntü kazandırmadan telefonunuzu koruyor ve bunun yanında telefonunuza kablosuz şarj imkanı sağlıyor. Aksesuarı kullanabilmek için telefonunuzun arka kapağını çıkarmalısınız. Bu resmi Samsung aksesuarı telefonunuzdayken aynı zamanda mesajlarınızı kontrol edip, hava durumuna da bakabilirsiniz. 

samsungwirelesschargingcover

Samsung Kablosuz Şarj Kılıfı © Samsung

Galaxy Gear

Eğer telefonunuzu cebinizden çıkarmadan işlerinizi kontrol etmek istiyorsanız bu cihaz sizin için çok fonksiyonlu olabilir. Galaxy Gear kol saati arama yapıp aramaları alabilmenize ve bildirileri kontrol edebilmenize imkan sağlıyor. 

galaxy gear teaser 1
Samsung Galaxy Gear © AndroidPIT

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!