This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Havanın durumu ortada. Bir gün şehri sel alıyor diğer gün 25 derece. Durum böyleyken havanın da durumunu tahmin etmek iyice zor bir hal alıyor. Peki bunun için en iyi çözüm ne? Elbette havayı koklamayı tercih edebilirsiniz ama hayatınızı daha da kolaylaştırmak için bir hava durumu uygulaması kullanmak en mantıklısı. İşte sizin için Android cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi 3 hava durumu uygulamasını seçtik.

androidpit weather map
Kar geldi, geliyor. Yoksa gelmiyor mu? Hava durumu uygulaması şart. © NASA Goddard Photo and Video

AccuWeather

Birçok Android cihaza önceden yüklenmiş olarak gelen AccuWeather hava durumu uygulamaları arasında en eski ve güvenilirlerden. Google ile ortak çalışmaları sonucunda size gerçekten keskin tahminler sunan uygulama aynı zamanda farklı bölgeleri aynı anda gösterme, grafik ve özelleştirilebilir hava tahmini gibi hizmetlere de sahip. 15 günlük hava durumu tahminleri ile hem yerel hem de dünya çapındaki konumlarda çalışan AccuWeather yenilen arayüzüyle de oldukça kullanışlı.

AccuWeather Install on Google Play

WeatherBug

Dünyanın en geniş ağda ve en hızlı hava durumu hizmeti veren uygulamalarından biri olan WeatherBug aynı zamanda hızlı uyarı sistemi ile de çok işlevsel. 10 günlük hava tahmini hizmeti veren WeatherBug dünya çapında 2.6 milyon bölgenin hava durumu bilgisini veriyor. Aynı zamanda eklenen fotoğraf bölümü ile kullanıcılar istedikleri takdirde bulundukları bölgeden hava durumu fotoğrafları paylaşabiliyorlar.

WeatherBug - Forecast & Radar Install on Google Play

Yahoo Hava Durumu

Yahoo Hava Durumu, yalnızca hava durumu tahminler sunmakla kalmıyor bunun yanında ısı, rüzgar, nem oranı, UV endeksi ve yağış ihtimali gibi hizmetleri de sunuyor. Kullanıcıları geribildirimleri sonucu Android için geliştirilen arayüz ise gerçekten kullanışlı. Şehirlerin etkileyici fotoğraflarını da barındıran Yahoo Hava Durumu 10 günlük hava tahminlerinde de oldukça başarılı.

Yahoo Hava Durumu Install on Google Play

Sizin kullandığınız farklı bir hava durumu uygulaması var mı? 

10 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!