This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 1 Comment

En İyi Üç Resimli Bulmaca Uygulaması

Bugün size piyasada en popüler üç resim bulmaca uygulamasını tanıtacağız. Herbiri farklı konsepte sahip ve ücretsiz olan bu uygulamalar beyin jimnastiği ve zaman öldürmek açısından oldukça iyi.

620original R by duba pixelio
Sinir harbine hazır mısınız? / © duba, pixelio

Öncelikle bu üç uygulamanın da malesef İngilizce olduğunu belirtmek gerek. Ama üçüncü oyun hariç diğerleri için süper İngilizce bilmenize gerek yok (hatta belki üçüncüde bile gerek yok) çünkü popüler şeyler soruluyor ve kelime dağarcığından çok kafa patlatmanız gerek.

Gelin birlikte kısaca konseptlere göz atalım.

1- Icomania

icomania
Oyunun konsepti çok basit. / © icomania

Yukarıda da gördüğünüz gibi altı farklı kategori var ve oyun esnasında bu sürekli değişen kategorilerle bağlantılı resimler akıyor. Sizin de elinizde bulundurduğunuz 14 harf arasından o kelimeyi bulmanız gerek. Üçer tane olmak üzere iki farklı jokeriniz var. Bir tanesi kelimeye harf ekliyor diğeri ise elinizdeki gereksiz harfleri siliyor.

Bir yerden sonra tüm haklarınız bittiğinde ve bir resimde tıkandığınızda ilerlemenin bir diğer yolu ise bizim size forumlarda sağladığımız çözümler. Forumdaki çözümlere gitmek için burayı tıkların.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın. 

2- 4 Pics 1 Word

4pics1word
Dört resimde ortak olan şeyi bulmak / © 4 Pics 1 Word

Bu oyun ise bu oyun türünde en çok indirilen oyunlardan biri. Neredeyse bir kült haline geldi. Size çıkan dört resimdeki ortak şeyi bulmaya çalışıyorsunuz. 

Burda da yine sınırlı sayıda joker hakkınız var. Önceden yaptığımız daha ayrıntılı incelemesi için burayı tıklayın.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

3-Pic Combo

piccombo
İşte sizi yukarıdaki baykuşa çevirebilecek bir oyun. / © pic combo

Açıkçası aralarında en az sevdiğim oyun bu çünkü beni bir hayli zorladı. İki resim var, her resim bir kelimeyi anlatıyor ve sonuç olarak ortaya bir bileşik kelime çıkarmaya çalışıyorsunuz. O kadar abuk kelime grupları geliyor ki bazen kelimeleri bulsanız da bileşik kelime bir türlü çıkmıyor.

Oyunu indirmek için burayı tıklayın.

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!