This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares 1 Comment

Android için En iyi Ücretsiz 5 Futbol Oyun Uygulaması

Teknoloji ve Futbol...Günümüz dünyasının erkeklerinin en çok ilgilendikleri alanların başını çekiyorlar. Futbol oyunları da bu iki kavram arasındaki harika bir şekilde kurulmuş birer köprü görevi görmekteler. Mobil cihazların hayatımızdaki rolünün giderek arttığı ve cihazların günden güne oyun oynamaya daha elverişli hale geldiği bir ortamda gün itibariyle Android için ücretsiz en iyi 5 futbol oyunu ile karşınızdayız.

(c) AndroidPIT

1. Numara: Real Football 2013

Şu anda Android Camiası'nın tartışmasız bir numaralı ücretsiz futbol oyunu Real Football 2013. 974 MB'lık yer kaplaması ve yüksek kaliteli grafikleriyle ancak üst seviye cihazlarda çalışabilen bu uygulama her anlamıyla FIFA ve PES gibi futbol oyunlarına rahatlıkla rakip olabilecek düzeyde. Oyunun konsepti içerisinde futbol oyununu sahanın hem içinde hem de dışında tecrübe etme şansına sahip oluyorsunuz. Zira oyunun harika bir menejerlik boyutu da bulunmakta.

 
(c) Gameloft

Real Football 2013 uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. 

2. Numara: Real Football 2012

1 numaralı Real Football oyununun geride bıraktığımız yıldaki sürümü olan bu uygulamanın kapladığı alan son sürümün üçte biri olması sbebiyle dikkat çekiyor. Kurgusal olarak hemen hemen hiçbir değişikliğe sahip olmayan iki oyun içerisinde Real Football 2012'yi bu anlamda daha alt seviye cihazlarda oynamak daha yüksek bir verim almanıza yardımcı olabilir.


(c) Gameloft

Real Football 2012 uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

3.Numara: Soccer Superstars

En iyi futbol uygulamaları listesinde Real Football serisini zorlayabilecek hatta sahip olduğu özgün konsept işin içine katıldığında önüne bile geçebilecek, Android cihazınızın hafızasında görece çok az yer kaplayan ve dolayısıyla sisteminizi çok daha az zorlayacak çok ilginç bir uygulama olan Soccer Superstars uygulamasının başında saatler geçirmeniz işten bile değil. Bir anlamda fantastik bir dünyanın içerisinden yaratabileceğiniz kahramanlar ile fizik kurallarına aykırı hareketler kaptan Tsubasa tarzı bir futbol deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunun en sevdiğim özelliklerinden bir tanesi sahip olduğu mükemmel kişiselleştirme seçenekleri. Örneğin kendi takımınızın adını, armasını ve stadını kendiniz tanımlayıp seçerken öte yandan futbolcularınızın tiplerini kendiniz belirleme şansına sahip oluyorsunuz.


(c) GameVIL Inc.
 

Soccer Superstars uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

4.Numara: Striker Soccer Euro 2012

Apple'ın iOS plartformu üzerindeki en popüler futbol uygulamalarından olan Strike Soccer  Euro 2012 kullanıcılarını İspanya'nın kupayı kaldırmasıyla geride bıraktığımız Avrupa Kupası heyecanını yeniden yaşatıyor. Kardeş uygulaması Strike Soccer London'un biraz daha geliştirilmiş bir sürümü olan bu uygulama cihazınızı hiç de yormayacak cinsten. 32 MB'lık hafıza alanına ihtiyaç duyan uygulamanın kontrolleri bugüne kadar gördüklerim içerisinde en kullanıcı dostu olanlardan.

(c) U-Play online

Strike Soccer Euro 2012 uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

5. Numara: Football Kicks

Android için en iyi ücretsiz futbol oyunlarının sonuncusu kullancılarına serbest vuruş yapma imkanı tanıyan bir konsepte sahip olan Football Kicks uygulaması. Bu uygulamada kaleye değişik uzaklıklardan serbest vuruş yapıyorsunuz. Serbest vuruş koşullarının çok değişik varyasyonlara sahip olduğu uygulamanın tek eksiği ise uygulama bünyesinde kaleyi koruyan kalecilerin biraz kolay gol yemeleri.


(c) Distinctive Wireless Inc.

Football Kicks uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız. 

 

Fotoğraflar: Rupo / Pixelio.de, AndroidPIT, Gameloft, Distinctive Wireless Inc, U-Play online

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • FIFA 2014'ü unutmuşsunuz galiba :) gerçi ücretsiz kategorisi altında değerlendirdiğinizde FIFA 2014 bu gruba dahil olmayabilir.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!