This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
4 Shares 1 Comment

En Popüler Ücretsiz Uygulamalar: Rail Rush

Rail Rush, Indiana Jones kılıklı bir karekteri olabildiğince çok rayların üzerinde tuttuğunuz ve yine olabildiğince çok elmas toplamaya çalıştığınız bir "düz koşu" oyunu. Google Play Store'da haftanın en popüler ücretsiz uygulamalar listesine giren oyuna gelin yakından bakalım.

En kısa tabirle oyun Subway Surfer ve Temple Run tarzı bir oyun. Sorulması gereken nokta ise Rail Rush'ın konseptini aldığı bu diğer ücretsiz uygulamalar ile yarışabilmesi mümkün mü? Cevap basit: Mümkün, fakat işi bir hayli zor. Çünkü ben Subway Surfer'ı -özellikle ilk yüklediğim zamanlarda- saatlerce elimden bırakamadığım olmuştu (tabii ki lafın gelişi "saatlerce"). Şahsen aynı hissiyatı bu oyundan alamadım.


Oyunda zaman zaman çıkan reklamlar can sıkmıyor değil.

Oyunda belirttiğim gibi Indiana Jones kılıklı karakterinizi rayların üzerinde olabildiğince çok ilerletmeye çalışıyorsunuz. Giderken de tabii ki elmasları cebe atmak amaçlarınızın başında geliyor. Elmasları alırken cihazınızı sağa sola oynatmanız, ray değiştirirken de ekrana dokunmanız gerekli. Engeller geldiğinde üzerinden atlamak veya altından geçmek için de yine ekran üzerinde parmağınızı kaydırmalısınız. Size tüm bunlar oyunun başında anlatılıyor.


Oyunda engellerden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Oyun dediğim gibi konseptini aldığı diğer ücretsiz uygulamalar ile kapışamaz fakat denemeye değer. Özellikle grafikler bir hayli. Müzik bir yerden sonra monoton olsa da atmosfere uymuş, idare eder.

Oyunu ücretsiz indirmek için buraya.

Oyunun tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz (harici link için buradan):

 

(Fotoğraf hakları: Miniclip.com)

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!