This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Top EM 2012 Apps

Yarın akşam saat 19:00'u gösterdiğinde, bir çoğumuz televizyonlarımızın başında olacağız. Tabiiki içimizde - EURO 2012 turnuvasının ay yıldızsız geçeceği için - bir burukluk olsada, artık maçların heyecanı yavaş yavaş sardı etrafı. Maçlar arasında da zamanınızı futbol ile geçirmek istiyorsanız, size sunduğumuz en güzel 8 futbol uygulamaları yardımcı olacaktır.

Avrupa Şampiyonası 2012


Offizielle-UEFA-EURO-2012-AppResmi UEFA EURO 2012 uygulaması

EURO 2012'den bahsedince resmi EURO 2012 uygulaması tabiiki bu listenın başında geliyor. Canlı skorlar, en önemli sahnelerin videoları (paralı olarak), haberler, fotoğraflar ve tabiiki puan durumları. Ayrıca kendi ayarlarınıza göre istediğiniz takımların veya maçların özel anları ve haberleri push mesajları ile anında telefonunuzda oluyor. Fakat bu mesajların telefonunuzun pilini bir haylı zorladığını belirtmem gerekiyor. Böyle problemler ile karşı karşıya gelirseniz, push mesajları kapatmanız gerecekecek. Resmi UEFA EURO 2012 uygulamasını ücretsiz olarak Market'ten indirebilirsiniz.

UEFA 2012


euro-2012-calendarEuro 2012 Calendar

Sadece maç saatlerini cihazınızda bulundurmak istizorsanız, Euro 2012 Calendar uygulaması beğeninizi toplayacaktır. Grupların maç saatleri olarak ayrılan uygulama ile bir daha maç kaçırmayacaksınız. Uygulamanın bir başka güzel yanı ise, kurunca izinleri sorgulamaması. Ücretsiz olarak indirmek için.

 

euro-2012-calendareuro-2012-calendareuro-2012-calendar

 

Orakel PaulKahin Paul - Euro 2012

İdaa oynayanlar ve maçlardan emin olmayanlar için güzel bir uygulama. (Kazanırsanız artık beni de unutmazsınız umarım.) Kahin ahtapot Paul kalbimizde, daha doğrusu telefonumuzda, yaşamaya devam ediyor ve maç sonuçlarını önceden biliyor. Bakalım Paul yine haklı çıkacak mı. Uygulamayı beğenenler, uygulamaya ücretsiz veya 0.99 Avro ödeyerek sahip olabilirler.

 Orakel Paul

 

Oyunlar

Avrupa Şampiyonası ile ilgili uygulamalara bir göz attıktan sonra, gol atma sırası size geliyor. Bu arada geliştirici arkadaşlarımızdan bir isteğim olacak: en güzel futbol ile alakalı repliklerin bulunduğu bir uygulama nasıl olur sizce? Ya da bir oyunda ofsayttan gol attığınız an arkadan Sadri Alışık (toprağı bol olsun) “bu da mı gol değil” diye haykırsa! Neyse, konumuza geri dönelim.

Fifa12Fifa 12 by EA SPORTS

Bilgisayardan ve oyun konsollarından tanıdığınız bu oyun klasiğini Android cihazınızda da tadabilirsiniz. Tabiiki Fifa'nın en güzel yanı lisanslı liglerin, takımların ve oyuncuların bulunması. Toplam olarak 22 lig, 500 takım ve 15.000 kapsıyan oyun, ayrıca güzel grafiği ve oynanışı ile futbol aşıklarını tatmin eder durumda. Fakat bunun fiyatını da EA SPORTS ona göre kılmış: 4.75 Avro.

FIFA 12

 

PES 2012 Pro Evolution SoccerPES 2012 Pro Evolution Soccer

Fifa serisinin en iyi ve en tanınmış alternatifi – şimdi bana kızan olabilir – PES serisi oluyor. UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi lisansları bulunan PES 2012'nin diğer özellikleri şu şekilde: farklı oyun modları, 24 farklı top, 6 farklı hava koşulu ve daha daha fazlası. PES hayranlarına bir sözümüz var: Pamuk eller cebe – 5 Avro.

PES 2012 Pro Evolution Soccer

 

Real FootballReal Football 2012

Bir diğer gerçekçi futbol oyunu ise Real Football 2012. Oynanışı, stad atmosferi ve oyunun gerçekliği, bu oyunu özel kılan unsurlar. Ayrıca diğer iki oyuna nazaran ücretsiz olan bu uygulamada, oyun içinde (satın alarak veya bekleyerek) “dayanıklılık puanları” toplamanız lazım. Resmen bir futbol şöleni yaratan bu oyunda, bir çok futbolcunun gerçek isimleri, 350 orijinal takımlar ve 14 lig bekliyor. Oyundakı milli takmımızın oyuncularını hiç tanımasamda, farklı oyun modlarıyla, büyük oyuncu topluluğu ile ve ücretsiz olmasıyla, güzel bir uygulama. Buradan indirebilirsiniz.

Real Football 2012

 

Football-KicksFootball Kicks

Bir kaç şut atmak istiyorsanız, fakat havadan veya tembellikten dışarıya çıkma imkanınız yoksa, Football Kicks bizim önerimiz. Gerçekten çok kolay kullanımı ve üç farklı oyun modu ile çok zevkli bir oyun. Ayrıca kendi futbolcunuzu yartama ve özelleştirme imkanınız da bulnuyor. Oyunda topladığınız (satın alma imkanı da bulnuyor) FK parasıyla yeni oyun modlarını deneyebiliyorsunuz. Bu basit ama bir o kadar da zevkli oyun ayrıca ücretsiz.

Football-Kicks


Pocket SockerPocket Soccer

Bugünlük son oyunumuz Pocket Soccer karşımıza bir misket, futbol ve air hockey karışımı olarak geliyor. Oyunu tek başınıza, bılgisayara karşı veya bir cihazda iki kişi oynayabilirsiniz. Tabiiki iki kişi oynamak tabletlerde daha zevkli ve rahat oluyor. Yapmanız gereken çok kolay: sadece topu karşı kaleye atmak. İstediğiniz milli takımı seçtikten sonra size sadece oynamak kalıyor. Pocket Soccer uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

 

Pocket SoccerPocket Soccer

Tabiiki bunlar futbol ile alakalı güzel uygulamaların sadece bir kaçıydı. Tanıdığınız güzel futbol uygulamlarını bizimle paylaşırsanız, çok memnun oluruz. Devamı (umarım daha fazla türkiye ile alakalı uygulamalarla) gelecek.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!