This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
Review 1 Share No comments

Extreme Droid Jump – Doodle Jump'a Bir Alternatif

Android ve iPhone’un en sevilen klasiklerinden ve çoğunuzun bildiği popüler oyun Doodle Jump. Oyunu sürekli oynamama rağmen oyunun sürekli aynı seyirde oynanması beni biraz usandırdı. Extreme Droid Jump, gözüme ilişti ve kendisine hemen Android için Doodle Jump etiketini yapıştırmakta geç kalmadım.

Aşağıdaki incelememizde oyunu keşfedebilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.7.1 1.8.1

Özellikler & Kullanım

Test Cihazı: Samsung Galaxy Nexus 4.1.1

Oyunu kurun ve ayarlar, seçenekler, yüksek skorlar, bilgi sayfası ve tabii ki yeni oyun seçeneğinin olduğu ana menüye bir göz atın.

Oyun modları:

  • Classic
  • Survival
  • Falldown
  • Classic for Kidz

“Classic” büyük oranda Doodle Jump oynayanların aşina olduğu bir oyun modu. Bir platformdan diğerine atlıyorsunuz, ne kadar yükseğe erişirseniz o kadar daha fazla puan topluyorsunuz. Yoldaki şeyleri de arada toplamaya çalışıyorsunuz. Tabii dikkatli olun bazıları kötü bazıları iyi. Bal petekleri ve dondurma sandviçleri bonus diğerleri ise sizin zıplama kabiliyetinizi veya canınızı artırıyor. “Mac” elmaları ve Windows telefon sembolleri gibi kötü şeyler ise rekabete işaret ediyor ama oyunu komik yapmış.

Survival modda toplayacağınız parçalar daha da önemli. Andy’nin düşmemek için çaba sarfetmesi ve aynı zamanda objeleri toplaması lazım. Ölürseniz mavi ekran alıyorsunuz.

“Falldown” modunda Andy bir platformdan diğerine düşüyor ve sizin onu vurmalardan ve yanmalardan korumanız lazım. Bu mod Classic moda da benziyor.
Ve son olarak “Classic for Kidz” modu isminden de anlaşılacağı üzere Classic modun çocuklar için olanı. Bu modda Andy hiçbir zaman düşemiyor yani sürekli uçmaya devam ediyor.

Yüksek skorlar, sonradan yayınlayabileceğiniz bir skor tablosunda kaydediliyor.

Ayarlar gayet hoş ve ses ve müzik seçeneklerini barındırıyor.

Özet: Extreme Droid Jump, son derece Doodle Jump’tan esinlenilmiş bir oyun ama farklı oyun modları oyunu çekici kılıyor. Eğer Doodle Jump’ı sevdiyseniz ama ondan biraz sıkıldıysanız bu oyun sizin için (farklı oyun modlarıyla) ideal oyun olabilir.

Ekran & Kontroller

Extreme Droid Jump‘ın kontrolleri kolay ve öğrenilebilir. Emin olmadığınız bir şey varsa talimatları da var. (“Yardım” seçeneğine bir göz atın.)
Uygulamanın tasarımı konusunda çok pozitif değilim ayrıca skor tablosunu kaplayan banner reklamından dolayı kullanıcıya kendisini biraz engellenmiş hissettiriyor.

Hız & İstikrar

Bu bölümde Extreme Droid Jump'ın performansı her açıdan iyi.

Fiyat/Performans Oranı

Extreme Droid Jump, bedava ve Google Play’de ve bizim App Center’ımızda bulunabilir. Maalesef oyun ekranında bir banner reklam var.

Ekran Görüntüleri:

Extreme Droid Jump – Doodle Jump'a Bir Alternatif Extreme Droid Jump – Doodle Jump'a Bir Alternatif Extreme Droid Jump – Doodle Jump'a Bir Alternatif Extreme Droid Jump – Doodle Jump'a Bir Alternatif Extreme Droid Jump – Doodle Jump'a Bir Alternatif

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!