This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Eye In Sky Weather - Şık bir hava durumu uygulaması

Güvenilir hava durumu tahminleri: Her şey bununla ilgili. Bazı hava durumu tahminlerinden dolayı yanlış elbiseleri giymekten veya şemsiyemi yanıma almamaktan sıkıldım.

Gelin Eye In Sky Weather uygulamasının bu sorunu çözüp çözmediğini birlikte görelim.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
4 4.5

Özellikler & Kullanım

Yerele optimize edilmiş diğer uygulamalar gibi Eye In Sky Weather uygulaması da kişisel beğenilere bağlı. Her zaman için bir uygulamanın A noktasındaki kullanıcılarda harika çalışması B noktasındaki kullanıcılar için geçerli olmayabilir. Her şeyden önce uygulamalar onlara verilen hava durumu tahminlerine göre çalışıyor ve bu hizmetler belirtilen nokta için hatalı olabilir. Biz uygulamayı Londra ve Heidelberg'de test ettik ve sonuçlarda bazı tutarsızlıklar vardı. Belki kullanıcılar için en iyisi veriyi uygulamanın kaynaklarından çekmek olacaktır.

Eye In Sky Weather'ın özellik yönü bizde karışık duygular bıraktı. Bir yandan uygulama bir uygulamadan beklenden daha az detaylı bilgiyi kullanıcıya sağlıyor: Dilerseniz bugünün, dilerseniz gelecek 15 günün dilerseniz de 48 saatin hava durumuna bakın. Hepsi bu. Öte yandan uygulamanın tasarımı çok iyi.

Yağmur yağma ihtimali, hissedilen sıcaklık, nemlilik, rüzgar hızı ve hava basıncı de bu üç moda da eklenmiş.
Bu özellikler bazı kullanıcılar için yeterli olsa da bazıları (kendim de dahil) saatlik tahminler, fırtına tahminleri veya canlı uydu resimleri gibi özellikler bekliyor. Genel olarak özellik bakımından uygulama son derece minimum düzeye indirgenmiş ve ben kişisel olarak tahminler konusunda daha fazla bilgi bekliyorum.

Özet:

Eye In Sky Wheather uygulaması bu kategoride iyi bir puanlamayı hakediyor çünkü iyi bir hava tahmini uygulaması - eğer basit özelliklerle tatmin olacaksanız. Benim açımdan -örneğin iki farklı lokasyondaki hava durumu karşılaştırması- çok fazla özellik eksik.

Uygulamaya sürekli güncelleme gelmesi bataryanızı bitirebilir. Size uygulamanın ne kadar pil harcadığını ve bu tüketime göre güncelleme sıklığını belirlemenizi öneriyoruz.

Ekran & Kontroller

Eye In Sky Weather uygulaması bu departmanda benzer uygulamaların ilerisinde. Grafikler şık ve kontroller kendinden öğrenilir. Eğer ücretsiz sürümünü kullanmak istiyorsanız elinize geçecek şey iyi bir tasarım ve kolay kullanılır bir uygulama olacak. Spotify ve Falcon Pro kıvamında bir uygulama, iPad/iPhone kullanıcılarına takılabilirsiniz.

Eye In Sky Weather bizi akıcı animasyonlarıyla ve genel şıklığıyla etkilemeyi başardı. Ayrıca bir de tablete optimize edilmiş bir sürümü var ve genel olarak bu kategoride uygulamanın beş yıldızı hakettiğini düşündük.

Hız & İstikrar

Eye In Sky Weather uygulamasının hızı ve istikrarına söylenecek laf yok. Harika bir performans.

Fiyat/Performans Oranı

Eye In Sky Weather uygulaması Play Store'dan ücretsiz indirilebilir ve harika tasarımlara değer veren kullanıcılar için ideal. Uygulamanın özellik yönü tasarımından daha zayıf.

Ekran Görüntüleri:

Eye In Sky Weather - Şık bir hava durumu uygulaması Eye In Sky Weather - Şık bir hava durumu uygulaması Eye In Sky Weather - Şık bir hava durumu uygulaması Eye In Sky Weather - Şık bir hava durumu uygulaması Eye In Sky Weather - Şık bir hava durumu uygulaması

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!