This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook, mobil kullanıcılara özel olarak yeni bir mesajlajma uygulamasını bugün (06.12.12) itibariyle kullanıcıların ilgisine sundu. Google Play üzerinden indirerek Türkçe olarak kullanmaya başlayabileceğiniz bu yeni uygulamanın adı ise ''Facebook Messenger''. Uygulamayı genel Facebook konseptinden ayıran en göze çarpıcı özelliği ise yakın bir gelecekte Facebook Messenger'ı Facebook hesabı olmayanların da kullanabilecek olması.

(c) Facebook

Eğer içimizde hala Facebook hesabı bulunmayanlar varsa, Facebook Messenger'ın üye olmayanları da düşünerek geliştirmiş olduğu bu uygulama sayesinde bu okuyucularımızın artık Facebook hesabı olan arkadaşlarla doğrudan bir iletişim kanalı açılmış oluyor.

2006 yılından beri Facebook sosyal ağı içerisinde kayıtlı bir üye olarak hayatını sürdüren bir Android kullanıcısı olarak Facebook Messenger'ı hem akıllı telefonum hem de tabletime kurarak kullanmaya başladım. Uygulama hakındaki ilk izlenimlerim ise gayet olumlu. Umarım Android için Facebook Uygulaması'nda sık sık yaşanan tekleme  ve bağlantı sorunları bu yeni mesajlaşma uygulamasında karşımıza çıkmazlar.


Facebook Messenger'ı kurduktan sonra görüntülenen Hoşgeldin Ekranı

Android için Facebook Messenger uygulamasını mobil cihazınıza indirmek için buraya tıklayınız.

 

Fotoğraflar: Facebook, v.e / AndroidPIT

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • Araz 07.Ara.2012 Link to comment

    Olabilir. Ama iste uygulamanin logosunu gorunce ve siz de "yeni bir mesajlasma servisi" dediginizde sasirdim dogrusu. nasil boyle olur diye?. Simdi baktim, guncelleme gelmis :)

  • Selam,

    Sen muhtemelen Facebook içerisinde kullanagelmişsindir.. Google Play üzerinden doğrudan üye olmayan kullanıcıların da kaydolabileceği sürüm yeni yüklendi

  • Araz 06.Ara.2012 Link to comment

    Öncelikle selamlar :) Volkan bey, ben bu uygulamayi bi kac haftadir, kullaniyorum ama?

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!