This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Facebook her ay yeni bir uygulama ile karşımıza çıkıyor. Peki bu yeni uygulama nedir ne işe yarar?

facebook hello llamada1
Hello uygulaması! / © ANDROIDPIT

Facebook'un yeni çıkarmış olduğu Hello uygulaması ile artık sizleri arayan telefon numaralarının kime ait olduğunu gösterecek. Daha önce bu tarz uygulamaları kullanan kişiler bu uygulamayı çok sevecek. 1.5 milyar kullanıcıya sahip olan Facebook bu adımla bir eksiği daha tamamlamış oldu. Sizleri arayan kişi Facebook arkadaşınız olmasa dahi numarasını görme yetkisine sahip olacaksınız. Önümüzdeki günlerde birçok ülkede aktif olarak kullanıma sunulucak olan Hello uygulaması, şuan sadece Brezilya, Nijerya ve ABD'de aktif hale getirildi. AndroidPIT olarka sizler için burada apk dosyasını paylaşıyoruz. Sizlerde telefonunuza indirip Facebook'un bu yeni uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Apk dosyası nasıl yüklenir 

Facebook Hello uygulamasını indirmek için tıklayınız.

5 comments

Yeni yorum yaz:
  • bu program tutar :)

  • Tabii milyonlarca facebook kullanıcısı var, bunun en az yarısında telefon numarası hesabında tanımlı. Kimseden izin almadan bilgilerini kullanıp al sana uygulama olacak. kim arıyor değil istersen facebook profilini bile paylaşır :D Bu devirde banka dataları, gsm operator ve ınternet datalarının devleti iplemeden, yasadan korkmadan satıldığı devirdeyiz.. dolayısıyla facebook senın özel bilgilerini kullanmaktan kaçınmaz.

  • orbay harikasin😉gerçekten çok işime yaradi tanımadığım nurmarayi kim olduğunu gösteriyor herkesin mutlaka indirmesi gereken uygulama böyle uygulama görmedim iyi ki androidpit üye olmuşum teşekkür ederim.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!