This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Facebook'un Milyar Dolarlık Kamera Uygulamasına Bakış

 

Instagram şirketini tam 1 milyar dolara satın aldıktan sonra Facebook kendi Instagram –esque uygulamasını önceki versiyonlara oranla paylaşımı çok daha kolay olacak şekilde tüm filtreleriyle beraber çıkardı. Uygulamanın adı en ‘Camera’ olarak geçmekte ve şu an için sadece iOS kullanıcıları için piyasada.

Biz bünyesinde hiç bir personelin iPhone kullanmadığı bir Android şirketi olduğumuz için bu uygulama hakkında söyleyeceğimiz pek fazla şey yok. Fakat kulağımıza geldiği kadarıyla bu yeni çıkan facebook entegresinin gerçekten çekilen fotoğraf paylaşımı noktasında öncekinden çok üstün olduğu anlaşılıyor. Ayrıca bu yenilikle beraber fotoğrafların kimler tarafından görüntüleneceği daha nokta atışı bir boyut kazanmış.


Bugüne kadar iPhone’larındaki Instagram üzerinden halk tabiri ile poz fotoğraflarını paylaşmanın havasını yaşayanların bu hipster ayrıcalığı Facebook tarafından ellerinden alınmış oluyor. Bu suretle ise milyonlarca kullanıcı daha profosyonel fotoğraflara sahip olma hakkını elde ediyorlar.


Facebook’un bu yeniliği yakın zaman içerisinde Android platformuna da taşınacaktır. Bu noktada bizler de sizleri uygulamanın detayları hakkında mutlaka bilgilendireceğiz. Facebook bu kadar para verdiği bir işin en güzel şekilde işlemesi için zaten elinden geleni yapacaktır. 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!