This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bazılarımız bilir, Nexus 5 mesela SMS uygulaması olarak Hangouts ile geldi. Google hiç alınmasın ama herkes de Hangouts için yanıp bitmiyor. Hatta ondan çok daha kullanışlı ve estetik uygulamalar da mevcut. İşte birkaç örnek. 

chat sms messaging
 © AndroidPIT

HoverChat

Facebook sohbetleri yada LinkBubble özelliklerini SMS uygulamanızda görmek isterseniz HoverChat gayet güzel ve kullanışlı. Aynı zamanda gelen bir mesaja doğrudan uyarı balonuna tıklayarak da cevap verebilirsiniz. Uygulama kullanışlı ve size oldukça çok zaman kazandırıyor.

HoverChat
 © AndroidPIT

HoverChat from the Google Play Store.

Handcent SMS

Handcent SMS alternatif SMS uygulamalarının babalarından ve özellikle Android ile içli dışlı olanlar için birebir. Aynı zamanda uygulama üzerinden Facebook rehberinizi de senkronize edebiliyor böylece herkesin Facebook fotoğrafını mesajlarınızda da görebiliyorsunuz. Zayıf noktasıysa çok güçlü bir tarzı olmaması.

AndroidPIT Handcent SMS
© AndroidPIT/Handcent

hello SMS

hello SMS gördüğüm en iyi görünen SMS uygulamalarından biri. Temiz arayüzü, minimal yapısı ile oldukça modern görünüyor. Uygulamayı kullanmak ise oldukça kolay. Uzun lafın kısası temiz bir arayüz arayanlar için birebir.

AndroidPIT hello SMS
© AndroidPIT/hello SMS

TextSecure

TextSecure , güvenliği ilk plana koyanlar için çok uygun. Bir kere uygulama karşı taraftakinin screenshot almasına izin vermiyor. Ayrıca tüm eklentiler de şifreli. Elbette insan kendine sormadan edemiyor: NEDEN?

AndroidPIT TextSecure SMS
© AndroidPIT/Open Whisper Systems
Signal Private Messenger Install on Google Play

EvolveSMS

EvolveSMS Google tabanlı bir uygulama gibi görünse de değil. Temiz ve iyi bir tasarıma sahip olan uygulamada aynı zamanda farklı temalar da kullanabiliyorsunuz.

AndroidPIT Evolve SMS 1
© AndroidPIT/Klinker Apps
EvolveSMS (Text Messaging) Install on Google Play

Must have add-on: MightyText

MightyTexts1
© MightyText
SMS Text Messaging -PC Texting Install on Google Play

Sizin favoriniz hangisi? Öneriniz var mı?

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!