This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bir takım çiftlik hayvanını kurtarmak için blokları oynatmak? Neden olmasın! Fakat zaman zaman bu tarz oyunlar gördük - Farm Tower HD masaya yeni bir şey getirmiş mi? İncelememizde bunun cevabını bulabilirsiniz!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.3.8 1.3.8

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.1
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok
Kullanıldığı Android sürüm: 1.6
Büyüklük: 5.25 MB

İzinler bizi son derece tatmin etti.

Okuyucularımız için bir soru: "Save the farm animals" (Hayvanları kurtarın) tarzı oyunların öncülüğünü eden oyun hangisidir? Benim tahminim Tiki Totem. Bu tür oyunların babası. (Zune HD'de oynadığım günleri hatırlıyorum, Microsoft'un iPod Touch tarzı başarısız deneyi).

Farm Tower HD oyunu da benzer ve hatta konsept bakımından birebir aynı: Sizin bir aile çiftliğiniz var (veya Tiki Totem'deki gibi bir toteminiz). Seviyeler de blok kulelerindeki gibi aynı mantıkla dizili. Son bloktaki hayvanı yere indirene kadar blokları yok ediyorsunuz. Hayvanların karaya ayak basmaması lazım fakat bunu başarmak gerek oyun fiziklerinden gerekse blokların farklı özelliklerinden (örneğin bazı bloklar kaygan bazılarını ise yok etmek imkansız) son derece zor.

Geliştiricilerin harika konseptleri alıp onları tekrar yorumlaması hoşumuza gitse de (Glass Tower bunun en iyi örneklerinden biri) salt imitasyonları sevmiyoruz. Farm Tower HD eğlenceli bir oyun fakat bazı sürpriz bloklardan vb şeylerden başka ortaya kattığı yeni bir şey yok.

Özetle:

Farm Tower HD kuşkusuz hoş bir oyun - fakat hepsi bu. Kitlelerin ilgisini çeken sürüyle oyunla çevrelenmiş olduğumuzu hesaba katarsak (GTA, Modern Combat, retro oyunlar, yaratıcı oyunlar) rekabet son derece yüksek ve beklentilerimiz hat safhada. Fakat yine de belirttiğimiz gibi Farm Tower HD son derece hoş.

Ses seviyesini en düşük seviyeye getirmenizi öneriyoruz çünkü uygulamanın 27. saniyesinde ses tavan yapıyor.

Ekran & Kontroller

720p çözünürlüklü Galaxy Note 2 cihazımda Farm Tower HD'nin grafikleri son derece iyiydi.

Kontroller düzgün fakat ekranı büyütmek konusunda daha iyi şeyler yapabilirlerdi: Oyunu oynarken ekranı daha fazla büyütebilmek daha iyi olabilirdi.

Hız & İstikrar

Farm Tower HD, Galaxy Note 2'mde hiç takılmadı (takılsaydı büyük hayal kırıklığı olurdu, ne de olsa çok karışık bir oyun değil), fakat birkaç sefer özellikle ekranı büyütüp küçültürken dondu.

Fiyat/Performans Oranı

Farm Tower HD, AndroidPIT App Center ve Google Play Store'dan ücretsiz. Reklamlar oyun esnası boyunca ekranda fakat çok rahatsız edici bulmadım.

Ekran Görüntüleri:

Farm Tower HD Farm Tower HD Farm Tower HD Farm Tower HD Farm Tower HD

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!