This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Finanzen100 Currency Converter - Güvenilir Döviz Çeviricisi

Malum, dünyanın en heyecanlı döviz piyasalarından bir tanesine sahip bir ülkenin vatandaşlarıyız. Hepimizin hayatlarında uluslararası ve de tahtakale döviz piyasalarındaki değişikliklerin az ya da çok etkileri olmuştur ve de muhtemelen oluyordur. Finanzen100 Currency Converter uygulaması bizlerin hakkında çok iyi yorumlar duyduğumuz bir uygulama. Bu uygulamayı yakın inceleme altına almayı istedik.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1 1.5.4

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus 4.0.4


Uygulama, bir döviz çeviricisinin sahip olması gereken tüm özelliklere sahip. Ana ekranda bir çok değişik ülkenin para biriminin listesi görüntüleniyor.
İlk etapta gözümüze çarpan bir olumsuzluk uygulamanın ana ekranında yer alan iste içerisinde hızlı ilerleme özelliğinin yer almaması. Bu yüzden uygulamanın uzun vadeli kullanımında kullanıcıların kendi kişiselleştirme faaliyetleri sonucu kısayollar yaratması anlam kazanıyor.

Kurlar arasındaki değişim oranını hesaplayabilmek adına karşınıza üç farklı sekme çıkıyor. Bu sekmeler şu şekilde sıralanıyorlar:


• Tip hesaplayıcısı(tip calculator)
• Değişim tablosu (conversion table)
• Döviz kurları (exchange rates)

Bu arada bu sekmelerin yelerini kaydırarak değiştirme imkanı ile sekmelerin gösterimsel sıralaması sizin tercihinize kalıyor.

Kurlar arasındaki dönüşüm tablosunun standart ayarlarındaki basamakları dilediğiniz zaman tercihinize göre değiştirme opsiyonu ince hesap yapmaya özen gösteren kullanıcılar için iyi haber.


Bu arada uygulamanın kulanım sırasında size verdiği ipuçlarıyla da bir takım yüzde analizleri yapma imkanınız var.

Özetle:


Finanzen100 Currency Converter uygulaması değişik döviz kurlarıyla iş yapanların başucu uygulaması olmaya aday bir uygulama. Uygulama kullanıcılarına çok rahat bir kullanım imkanı sunmakta . Gözlemleyebildiğimiz en büyük eksiklik ise değişik para birimlerinin gösterildiği kalabalık ekranlar için hızlı ilerleme tuşunun olmayışı. 

Ekran & Kontroller

Finanzen100 Currency Converter uygulamasının sade ve şık dizaynı bizden 5 yıldız alıyor.

Hız & İstikrar

Finanzen100 Currency Converter uygulamasının çalışması esnasında herhangi bir sıkıntıya rastlamadık. Uygulama kendinden bekleneni en hızlı şekilde, takılmadan yerine getirdi.

Fiyat/Performans Oranı

Finanzen100 Currency Converter uygulaması ücretsiz bir uygulama. Google Play üzerinde ücretsiz olarak indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

Finanzen100 Currency Converter - Güvenilir Döviz Çeviricisi Finanzen100 Currency Converter - Güvenilir Döviz Çeviricisi Finanzen100 Currency Converter - Güvenilir Döviz Çeviricisi Finanzen100 Currency Converter - Güvenilir Döviz Çeviricisi

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!