This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 1 Comment

Fırsatı kaçırmayın: Teclast X89 Kindow Reader Tablet PC

Okuyan insanlar ikiye ayırılır, kağıda dokunmak, yeni kitabın kokusunu hissetmek isteyenler bir de nereden okursam okuyayım, yeter ki okuyayım diyenler. Bu ikinci grup e-kitaplara oldukça ilgi göstermekteler. Elbette bu cihazların fiyatları bazen gereksiz şekilde yükselebiliyorlar fakat uygun seçenekler de yok demek haksızlık olur. İşte onlardan bir tanesi.

Teclast, ülkemizde yeni yeni bilinse de aslında oldukça tanınan Çinli bir marka. E-reader, tablet üretiyorlar, bu konuda da oldukça iddialılar. Eğer bu aralar siz de ya da e-kitap, e-reader ya da nasıl adlandırırsanız artık, almak istiyorsanız, işte uygun bir fırsat.

asssas3
 © Gearbest

 

Teclast X89 Kindow Reader Tablet PC

Teclast X89 Kindow Android 5.1 ve Windows 10 ile çalışan orta boyutta bir cihaz. 7.5 inçlik ekranıyla özellikle uzun süre okuma yapanlar için oldukça ideal. Aynı zamanda tüm gün çantanızda taşımak için de boyutuyla uygun. Intel Baytrail Z3735F Quad Core 1.33GHz işlemciye sahip cihaz, 2GB RAM ve 32GB hafızaya sahip. Hafızayı genişletmek isteyenler içinse Teclast X89 Kindow Reader microSD girişine sahip. Bu özellikler yanında cihazın bir başka öne çıkan yanı ise HDMI çıkısı olması. Çift hoparlöre sahip cihazda, çift kamera da bulunmakta.

assas2
 © Gearbest

Elbette bu özellikler, büyük markaların cihazlarıyla çılgınca bir rekabete girebilecek düzeyde değil fakat ürünün asıl öne çıkan yanı fiyat/performansı. Tablet olarak da günlük kullanım için yeterli bir performans sergileyen ürün bu aralar 170 dolardan 80 dolara inmiş durumda. Yani hem tablet hem de e-Kitap okuyucu almayı düşünenlere iyi bir çözüm olabilir. İki gün sürecek bu promosyonu Gearbest üzerinden yakalayabilirsiniz. Site Türkiye’ye de sorunsuz şekilde gönderim yapmakta.

Fırsatı incelemek için tıklayınız

 

Kaynak: Gear Best

2 Shares

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • windows için 8" çok çok küçük. ben 10" aldım ama bu bile çok küçük geliyor .en az 12-13" olması lazım. sürekli kitap okuyacak birisi için de bu tabletler uygun değil. çünkü hem gözü yorar hem de şarj çbuk biter. Ancak tablet donanıma göre fiyatı çok iyi. biraz internet, biraz oyun, biraz kitap, biraz film izlemek için alınabilir.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!