This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Flaş: HTC, Desire HD İçin Ice Cream Sandwich Güncellemesini İptal Etti

Geçtiğimiz şubat ayında HTC’nin resmi olarak Desire HD, Sensation, Sensation XE, Sensation XL, Evo 3D, Incredible S ve Desire S için Android Ice Cream Sandwich güncellemesi sağlayacağını yayınlamıştık. Bu doğal olarak bu cihazların kullanıcıları için harika bir bir haberdi çünkü Gingerbread’den ICS’e olan bir güncelleme doğal olarak büyük bir gelişme. Şu an sizin için bir iyi bir de kötü haberimiz var. İyi haber HTC pek çok cihazını ICS’e yükselteceği haberini verdi. Kötü haber ise Desire HD bu listede artık yer almıyor.

HTC bunu aşağıdaki açıklamayla duyurdu:

“Yoğun test aşamasından sonra Android’li HTC Sense’in HTC Desire HD’ye en iyi performans sağladığını bulduk. Yazılımların güncellemeleri söz konusu olduğunda bir çok faktörü birlikte tartıyoruz. Müşterilerimizin kafasında yaratmış olabilecek bir yanlış anlamaya sebep olduysak özür dileriz.”

Peki ya diğer HTC cihazları? Onlar ICS güncellemesi alabilecek mi? Şimdiye kadar görünen o ki sadece Desire HD bu güncellemenin dışında kalmış durumda ama herhangi bir iptal söz konusu olabilir diye gözümüzü HTC’nin blogunda tutmaya devam edeceğiz.

Bu haber Desire HD kullanıcılarının hayal kırıklıklarını tahmin edebiliyoruz. HTC’nin güncellemelerle ilgili yanlış vaatler vermesi gerçekten sinir bozucu. Eğer güncelleyip güncelleyebileceğinize emin olmadığınız bir cihaz varsa ne diye güncelleyeceğiniz haberini veriyorsunuz?

Bu tabii ki HTC için artı bir puan değil ve umarız bu cihazın kullanıcıları XDA Developers’a ICS güncellemesinden nemalanmak için dönecek. Güncelleme haberi geldikten aylar sonra kullanıcıların bu duruma düşmesi bile çok saçma bir durum.

Resim: http://techgoggles.in

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!