This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Android dünyasının sevilen haber kaynağı Flipboard, artık flipboard.com adresinde internet üzerinden de ulaşılacağını duyurdu. Yani artık yabancı haber kaynakları ve birçok hikaye bilgisayarımızda da elimizin altında olacak.

flipboard
 © Flipboard

Yeni internet sitesi oldukça iyi tasarlanmış ve sade bir arayüze sahip. Buradan tanıtım videosuna da daha sonra göz atabilirsiniz. Dijital içeriğin önemine değer veren insanların aynı zamanda tasarım ve estetik gibi konulara da takılması bizce de çok önemli. Ne demek istediğimi daha iyi anlamak isterseniz Türkiye’nin önde gelen sitelerine kısa bir ziyaret yapın ve birkaç dakika çıkan reklamları kapatmakla uğraşın. Neyse konumuza dönersek sitede yine dergilerin kapakları yer almakta. Üst bölümde öne çıkan hikayelerin derlendiği bir sekme mevcut. Bu site üzerinden de aynı uygulamada olduğu gibi hangi başlıkları ya da yayınları takip etmek istediğinizi seçebilirsiniz. Ya da sitenin size yeni içerikler keşfetmesine izin verin. Tamamen ne tür içerikleri takip etmek istediğinize kalmış bir durum. Bu arada benden bir öneri, çok fazla konuda her önünüze geleni takip etmeyin, daha sonra oluşan kalabalık ilginizin ölmesine sebep olabiliyor.

Flipboard’a üye olmak ücretsiz ve çok kolay. Bence üşenmeyin çünkü aynı Issuu gibi Flipboard’da ufkunuzu genişleten uygulamalardan.

İnternet sitesi için tıklayınız

 

Flipboard: Sosyal Haber Dergin Install on Google Play

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!