This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro

Özellikle sıklıkla uçan özel sektör çalışanları bunun nasıl bir şey olduğunu bilir: Genelde tüm bilet ve uçuş numaraları özellikle ana havalimanlarında gecikmeler varsa akılları karıştırıcıdır.
Tüm bu sorunları içinde uçuşların, uçuş numaralarının ve hatların olduğu Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro çözebilir.

Uygulamanın ne kadar iyi çalıştığını incelememizde görebilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.3.0 2.2.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı:

-Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

Uygulamanın başındaki kısa bilgilendirme penceresinden sonra uygulamanın genel olarak  çalıştığı dört farklı sekme beliriyor:

Uçuş: Bu sekmede ilk olarak belirli bir havayolunu, uçuş numarasını ve kalkış bilgisini vererek belirli bir uçuş buluyorsunuz. Burada kalkış ve iniş havalimanı, hat, uçak (teknik bilgiler), diğer uçuş kodları ve uçuşun halihazırdaki durumu hakkında bilgi ediniyorsunuz. Burada ayrıca havalimanlarının farklı zaman dilimleri gibi hava, harita ve terminallerin haritaları (sadece büyük havalimanları için geçerli) gibi bilgileri de Google Maps üzerinde erişebiliyorsunuz.
Ayrıca uygulama uçuşun yapılıp yapılmadığını ve o uçuşun istatistiksel olarak ne kadar sıklıkla geç kaldığını veya iptal edildiğini size gösteriyor. Son olarak bu özel uçuş durumunu Twitter, Facebook, email veya SMS yoluyla (fakat malesef Android'in paylaş tuşuyla değil) paylaşabilirsiniz.

Havalimanı: Burada hemen hemen tüm havalimanlarını (yaklaşık 16.000 tane) aratabilirsiniz bu nedenle uçuş planınızı buna göre düzenleyebilirsiniz. Uçuş planınız saat, durum, havayolu ya da diğer bilgiler dahilinde filtrelenebilir veya sıraya konabilir.

Hat: İlk sekmeye benzer olarak eski aramalarınızı da ekrana getirebilirsiniz. Bu sefer kalkış ve iniş havalimanı ve istenen tarih belirtilerek yapabilirsiniz.Bu nedenle iki lokasyon arasındaki tüm bağlantılar detaylarıyla birlikte tablo formunda geliyor.

Favoriler: Bu sekmede isimden de anlaşılacağı gibi tüm eski favori uçuş ve havaalanlarına erişim sağlanıyor. Böylelikle örneğin burda beliren önceden işaretlenmiş tüm uçuşlar aramalarda tekrar karşınıza gelmiyor.

Ayarlar: Kullanım ayarlarında dil, uygulama rengi ve otomatik bildirim ayarları yapılabiliyor.
Bunun dışında dilerseniz metrik dilerseniz Anglosakson (Amerikan) birim sistemi arasında geçiş yapabilirsiniz. Bir uçuş planı yapmak için Triplt aracılığıyla favori uçuşlarınızı takvimde gözükmesini de sağlayabilirsiniz.

Özet:

Genel olarak "Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro" nun Play Store'da 16.000'den havaalanı ve 1.500'den havayolu veritabanı ve yararlı özellikleriyle kapsamlı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Havayolları, uçuşlar, uçaklar ve havalimanları...uygulama her şeye sahip -ki bu da faydalı olabilir.

Yolculuğa çok çıkanlar için uygulama -"haftanın uygulaması" kapsamındaki iyi fiyatıyla- ideal.

Ekran & Kontroller

Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro'nun dizaynı kötü değil ve bazı yerlerde pratik olması için çalışılmış fakat daha çekici ve basit olabilirmiş. Standart bir Android tasarımı örneğin iyi bir çözüm olabilirmiş.

Hız & İstikrar

İstikrar konusunda Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro'da eleştirecek bir şey yok; kalkış listesi yüklenirkenki kısa bekleme süresi dışında çok fazla bekleme yaşamıyorsunuz.

Fiyat/Performans Oranı

Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro normalde 4.51 Euro fakat "Haftanın Uygulaması" kapsamında (4.3 - 10.3.13) AndroidPIT App Center'dan uygulamaya sadece 2.29 Euro vererek sahip olabilirsiniz. Eğer bu tarz bir uygulamaya ihtiyacınız varsa özellik ve veri tabanı açısından bu kadar kapsamlı bir uygulama için bu gerçekten iyi bir fiyat.

Ekran Görüntüleri:

Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro Flugplan Flugstatus Verfolgung - Havayolu uçuş durumu ✈ Pro

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!