Android telefonda kasma,donma,yavaşlama

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

24.Eki.2012 20:23:33 via Website

Bende Galaxy W (I-8150) var. Telefonumda şuanda 50ye yakın yazılım var.Telefonum gerçekten çok kasıyor.Telefonu 512mb diye aldım ama görev yöneticisinde 350mb olarak gözüküyor.Bu da ayrı bir tuhaflık.Sizin de telefonunuzda kasma falan oluyor mu? Android neden bu kadar kararsız kullanıyor sistemi.Bana bıraktığı ram 30-40 mb falan.Ayrıca arkada planda bir sürü uygulama çalışıyor.Her ne kadar Dx Tool Box yazılımı ile bir miktar önünü kessem de gene de uygulamalar açılıyor kendiliğinden.Bunu önlemenin yolu yok mudur?
  • Forum girişleri 12

24.Kas.2013 13:02:52 via App

onur bey sizin yerinizde olsam rootlayıp stabil yani düzgün calışan bi rom yüklerdim. root işleminden sonra zaten arka planda çalışan programlara hakim olabileceksin.
  • Forum girişleri 1.065

24.Kas.2013 13:33:29 via App

galaxy wonder i bende kullandim sana tavsiyem cyanogenmod 9 rom. ben kullanmistim cok stabil bir rom

HAZREC..

• Forum girişleri 1

24.Kas.2013 16:18:55 via App

Android sanal bir makina uzerinden calisan isletim sistemidir. yani sizin ek olarak ram de yer acmaniza gerek yok. birakin cihaz istedigi gibi calissin. zaten gerekli oldugu durumlarda cihaz kendisine programi calistirabilecek kadar ram de yer acacaktir. kasma ve donmalariniza gelecek olursak stock romda tum animasyonlari kapatmanizi oneririm.
  • Forum girişleri 12

24.Kas.2013 19:19:22 via App

osman ozkan
galaxy wonder i bende kullandim sana tavsiyem cyanogenmod 9 rom. ben kullanmistim cok stabil bir rom
osman beyle aynı düşünüyorum.. cyanogenmod yanlış bilmiyosam 4.3 gecelik sürümlerini cıkarmıştır google marketten cyanogenmod uygulamasını indirin o sizi yönlendirecek
  • Forum girişleri 1.065

24.Kas.2013 19:59:48 via App

kardeş bu cyanogenmod uygulamasi turkçemi

HAZREC..

• Forum girişleri 1

29.Kas.2013 00:18:14 via Website

MERHABALAR,BENİM ANDROİD TELEFONUM SKYPE ÇALIŞTIRDIKTAN BİR SÜRE SONRA DONMA YAPIYOR BİR HAFTA ÖNCESİNE KADAR BÖYLE DEĞİLDİ AMA TELEFONUN BOZUK OLDUGUNU SANMIYORUM,ÇÜNKÜ DİĞER İŞLETİM SİSTEMLERİ HEP ÇALIŞIYOR,NE ZAMAN GÖRÜNTÜLÜ KONUŞSAM 4-5 DAKİKA SONRA DONUYOR VE TEKRAR BAŞLATMAK ZORUNDA KALIYORUM.. KONU İLE BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN YAZSIN.
  • Forum girişleri 2

22.Oca.2014 19:55:11 via Website

Merhabalar. Ben Galaxy S3 kullanıyorum ama bu kadar yavaş olduğunu hiç tahmin etmemiştim. Ne yapabilirim ?
  • Forum girişleri 598

22.Oca.2014 20:58:13 via App

buğra ceyhan
MERHABALAR,BENİM ANDROİD TELEFONUM SKYPE ÇALIŞTIRDIKTAN BİR SÜRE SONRA DONMA YAPIYOR BİR HAFTA ÖNCESİNE KADAR BÖYLE DEĞİLDİ AMA TELEFONUN BOZUK OLDUGUNU SANMIYORUM,ÇÜNKÜ DİĞER İŞLETİM SİSTEMLERİ HEP ÇALIŞIYOR,NE ZAMAN GÖRÜNTÜLÜ KONUŞSAM 4-5 DAKİKA SONRA DONUYOR VE TEKRAR BAŞLATMAK ZORUNDA KALIYORUM.. KONU İLE BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN YAZSIN.
dostum telefondan ayarlar/uygulama yoneticisi/yuklu den skype a gir onbellegi ve veriyi sil tekrar giris yap dene bakalim