Samsung Galaxy S3 — galaxy s3 wifi sorunu

• Cevaplar:37
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

26.Nis.2013 18:34:35 via Website

seleymün aleyküm bende s3 kullanıcısıyım
3 güne kadar sorunsuz wifi kullanıyordum 3 gün önce wifiyi açtığımda wifi açılıyor diyor ve bütün gün öyle kalıyor ne kapatabiliyorum ne açabiliyorum arada 1 saat düzeliyor sonra gene gidiyor
  • Forum girişleri 349

29.Nis.2013 16:08:15 via Website

Selamlar,

Oldukça sık yaşanılan bu sıkıntıyı giderebilmek için:

1. telefon ayarlarınızı ingilizceye getirin
  2. Telefon araması yaptığınız ekrana *#0011# girişi yaparak servis modu ekranını açın
  3. Ekran üzerinde ''menü'' tuşuna basın ve sonrasında ''WiFi'' modunu seçin
  4. Bu ekran üzerinde de ''WiFi Power Saver'' modunu ''Off'' seçeneğine tıklayarak kapatın
  5. ''Done'' seçeneğine tıklayarak işlemi tamamlayın

Sorununuz böylece giderilmiş olacaktır.

Saygılarımla,

Volk

• Forum girişleri 2

02.Haz.2013 08:30:17 via Website

kardeşim aynı sorun bendede var ama senin dediğini yaptım olmadı ..
böyle takılıp kalıyor açılmıyor..
  • Forum girişleri 2

08.Haz.2013 09:37:35 via Website

noldu çözemediniz heralde.. bi de geçiniyorsunuz biliyorum diye..
  • Forum girişleri 1

17.Tem.2013 15:16:24 via Website

merhabalar ben 1,5 aydır s3 kullanıyorum
aldığım ilk günden beri bazı ağlara bağlanamıyoum
şifreyi girdiğim andan itibaren bağlanıyor yazıyor fakat bir sonuca bağlanamıyor.
sürekli böyle oluyor. sorunu çözemiyorum.
sizin dediğinizi de yapmaya çalıştım fakat sanırım beceremedim.
biraz daha yapamazsam servise götüreceğim.
  • Forum girişleri 7

31.Eki.2013 19:12:09 via Website

arkadaslar bendekı sorun bıraz daha farlı bende wifıyı acınca hıc bır agı bulmaz napabılırım
  • Forum girişleri 300

01.Kas.2013 12:06:32 via Website

Merhaba Osman. Ayarlar'dan, Kablosuz ve Ağlar'ın altında Wi-Fi olması lazım. O aktif durumda mı? Eğer gri ise, parmağınızla Wi-Fi'in kutusundaki rengi yeşil yapabilirsin. Eğer aktif ise, Tara'ya basabilirsin.
  • Forum girişleri 7

02.Kas.2013 17:52:30 via Website

onları bılıyorum bnmm sornm tara yptıgmda wıfı algılamaz hıc
  • Forum girişleri 300

04.Kas.2013 10:23:20 via Website

O zaman Wi-Fi'da kayıtlı olan tüm bağlantıları silip, cihazı kapatıp, 5 saniye kapalı tutup, tekrar açabilir misin? Açtığında bağlanmak istediğin wi-fi ağlarını tekrar bulabilirsin.

İkinci bir yöntem de, telefonunun günü ve saatinin güncel olması. Google'a saat kaç yazıp, güncel günü ve saati bulabilirsin. Bu doğru olmayınca, bazen bağlanamıyor cihazlar.

Bunlar da olmazsa, başka yöntemler araştıracağım.
  • Forum girişleri 7

04.Kas.2013 19:50:27 via Website

onlarn hepsini yptım ama mlesef olmadı bu arada yardmnz ıcn tesekur eder
  • Forum girişleri 7

05.Kas.2013 10:15:20 via Website

bugn bır srunu daha oldu bluetoot da aclmz
  • Forum girişleri 300

05.Kas.2013 19:26:28 via Website

En iyisi servise götürmek. S3'lerde şu aralar hep bir wi-fi sıkıntısı var.
  • Forum girişleri 300

05.Kas.2013 19:33:25 via Website

Acaba Ayarlar'da gelişmiş wi-fi ayarlarında ağ bildirimindeki tik mi yok? Ya da IP'de mi sorun var? Bazen gene Ayarlar'da bazen telefon uykuda takılırken wi-fi deaktive et gii seçenekler oluyor, onlardan biri de olabilir.
  • Forum girişleri 300

06.Kas.2013 15:02:24 via Website

Ayarlar'dan Wi-fi'ya git. Wi-Fi'a bas. Girdiğinde telefonunun ana tuşunun yanında görünmeyen, sen dokununca çıkan, solunda bir tuş olmalı. Dokununca açılıor. Ana tuşun soluna dokun. Gelişmiş (Advanced) diye bir seçenek var. Orada birinci ve üçüncü seçeneğin içinde tik (ok) var mı? Yoksa dokunup koyar mısın? Eğer ki varsa, sorun bundan da değildir. Bazen yapman gereken telefonunun açıp kapama düğmesine basıp, uçak modunu seçmen, telefonu kapaman açman ve uçak modundan çıkmandır.
  • Forum girişleri 7

10.Kas.2013 10:48:46 via Website

onu denyp telefonu sarja daktm ardndn kırmızı ısk ynardı ama telefonu acamadm sarjdn ckrdgm hlde kırmızı ısk ynmaya devm ettı ve snra pılı cıkarp tkrr acdm ve brdaha aclmadı
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

11.Kas.2013 10:42:33 via Website

Görünüşe bakılırsa, mesele artık yazılımı aşmış bir donanım sorununa dönüşnmüş. Böyle durumlarda ne yazık ki telefonu servise götürmek ya da yenilemekten başka çare görünmüyor.
  • Forum girişleri 1

09.Ara.2013 20:55:24 via Website

mesajını okdum ve uyguladım ama yalnız altta ping test diye bir yer var orda 0.0.0.0 die rakamlar var ne olduğunu anlayamadım zaten secebileceğimiz bir secenek yok aç kapa var
  • Forum girişleri 1

12.Ara.2013 11:19:58 via Website

mehaba arkadaşlar benimde son 15 göndür wifi bağlantı sorunum var.
sorun şu:tarama yapıyor açık olan adrese tıklıyor şifreyi giriyorum ama yanlış şifre diyor bağlanamıyorum.
onlarca değişik adreste denedim olmuyor.
  • Forum girişleri 300

12.Ara.2013 18:07:16 via Website

Merhaba Bedri. Tüm wifi bağlantılarını silip, cihazını birkaç dakika kapatıp, geri açmayı denedin mi? Belki denemişsindir. O zaman başka şeyler düşünelim.