Samsung Galaxy S3 — galaxy s3 wifi sorunu

• Cevaplar:37
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

23.Oca.2014 00:19:44 via Website

iyi geceler kolay gelsin ben yaklaşık 1 yıldır s3 kullanıyorum bu akşam benımde telefonum wifi aynen böyle oldu arkadaşların yazdıkları gibi aynısını denedım olmadı çareyi fabrika ayarlarda denedim fabrika ayarı attım sildim ama bu problem yine aynı devam ediyor ....
  • Forum girişleri 2

03.Oca.2015 14:54:44 via Website

Banada yardım edin 1 aydır çok iyi kullanıyordum wifiyi
Ancak son 2 gündür wifiye bağlanamıyorum
Yeşil ışık var , Tüm aglar gözüküyor
Ancak Benim Sürekli Bağlı Olduğum AIRTIES Ağına Bağlanamıyor
IP Adresi Alınıyor , Kimlik Denetimi Yapılıyor vs.vs. Şeyler Yazıyor
Bağlanılıyor Yazıyor Ama Daha Sonra Hep Aynı Şey Oluyor .
Ya ; Kimlik Denetimi hatası olustu diyor
Ya Da ; Kaydedildi güvenli diyor
Kaydedildi Güvenliden sonra bağlan yapıyorum ama nafile
LÜTFEN YARDIM EDİN ! ! Android Sürümüm 4.1.2 !
ALLAH AŞKINA YARDIM EDİN BANA !

• Forum girişleri 1.784

03.Oca.2015 16:57:32 via Website

arkadaşım ağı unut diyeceksin. modemi yeniden başlatacaksın telefonunu tekrardan başlatacaksın bu sorun çözülecek baktın yine olmuyor fabrika ayarlarına cevir oda olmadı recovery moddan vipe chace yapacaksın

Facebook sayfamız : https://www.facebook.com/AndroidPIT.tr

Twitter adresimiz : https://twitter.com/tr_androidpit

This is Android, note joke.

• Forum girişleri 1

10.Mar.2015 11:22:00 via Website

slm ya benim wifi acılmıyor bi yardım etsen o numarayı aradım olmadı benmki çin malı ama by samsung s3 mini

— değiştirilme tarihi 10.Mar.2015 11:22:45

• Forum girişleri 6

01.May.2015 18:37:20 via Website

abi wifi açıyorum bekliyor kendi kendine atıyo yani kapanıyo ne yapıcam yardım edin lütfen

• Forum girişleri 6

22.Tem.2015 11:51:34 via Website

abi denedim olmadı açıyorum wifi yi açılmış gibi oluyo kendi kendine geri kapatıyor ne yapmam lazım

• Forum girişleri 1

24.Tem.2015 08:02:19 via Website

idil hanım meraba bende s3 kullanıyorum bendede wifi sorunu var ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız çok sevinirim

• Forum girişleri 1

01.Tem.2016 00:32:32 via Website

ABİ BENİMDE AYNI SORUNUM VAR WİFİ AÇILIYORDA KALIYOR *#0011# YAPTIĞIMDA İSE YUKARIDAKİ SEÇENEKLERİN HEPSİDE N/A YAZIYOR NASIL YAPABİLİRİM SERVİSE GOTURMEK İSTEMKİYORUM YARDIM EDİN

— değiştirilme tarihi 01.Tem.2016 00:33:34

• Forum girişleri 3

01.Ara.2016 07:04:22 via Website

**

Tamam. Bu bir çözüm, fakat geçici Telefon restart edince, aynı ayarı tekrar yapmak gerekiyor Benim bulduğum kalıcı çözüm ise şöyle : WiFi Connection Manager.apk yı indirin Ya da GooglePlay den indirin Bu apk yı telefonunuza yükleyin Telefonun her açılışında otomatik başlayacak şekilde ayarlayın Pro sürümüne gerek yok Pro sürümündeki tek fark reklamların olmayışı Zaten reklam engelleyici AdAway.apk yı kullanıyorsanız sorun yok Bundan böyle, asla WiFi kopması yaşamazsınız Telefonu restart etseniz bile, WiFi sürekli açık kalıyor Güle güle kullanın

**

• Forum girişleri 1

15.Oca.2017 16:06:08 via Website

olmuyo lutfen yardım edın lutfen 2 gundur kafayı yıycem telefon kafayı yedı bu arada zaten wıfıte tıklıyorum ılk 5 sanıye acılıyo gıbı gozukuyo sonra gene kapanıyo kendı acılmadan napmam lazım