HTC One — HTC SERVİS İMKANLARI GÜVENİLİRMİ ?

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

23.May.2013 16:33:45 via Website

HTC ONE ın özelliklerini hepiniz biliyorsunuz zaten saymaya gerek yok benim tam istediğim telefon herşeyiyle bana uyan beni temsil eden vs.
fakat şu soru aklıma takılıyor herkes htc nin servisinden şikayetçi , arza verdimi garanti dışı sayıyorlarmış giden telefon uzun süre gelmiyormuş vs birüsürü sorun sizlerde biliyorsunuzdur.2000 TL verip bunu alacaksam buna değmesini isterim.
Aslında çok profesyonel işler için kullanmam telefonu Kamera Video Müzik özellikler , sosyal paylaşım siteleri telefonu yoran ağır gelen uygulamalarla işim olmuyor.HTC ONE ın multimedya özelliklerii çift hoparlorü ve kamera fonksiyonları beni hayran bıraktı özellikle.Sizce almaya değermi.

Bide şunu soracağım 65 GB Türkiyede satışa sunulacakmı ? Beats audio kulaklığı her htc hediye ediyor kimileri Türkiyedekilerde bulunmadığını söylüyor bu doğrumu.

S4 gerçekten çok iyi iş çıkarmış fakat samsung un artık gereksiz eklemeler yaptığını düşünüyorum htc one gerek arayüzü gerek tasarımı daha yaratıcı.Xperia z nin pil ömrüne güvenmiyorum ve onun arayüzüde hoşuma gitmedi LG Optimus G Pro da gerçekten çok güzel ama aşırı büyük.

HTC Den başkasını almak istemiyorum ama bu servis işi beni tedirgin etmeye başladı
Teşekkür ederim.

— değiştirilme tarihi 23.May.2013 16:38:18

• Forum girişleri 349

28.May.2013 18:35:20 via Website

Selamlar,

HTC One'ın servis anlamında Türkiye'de Samsung'un gerisinde kaldığını düşünüyorum. Fakat bu husus HTC One'ı tercih etmemek için kanımca o kadar güçlü bir argüman değil.

65 GB'lık HTC One'ın sahip olduğu oldukça yüksek fiyat nedeniyle Türk pazarına sunulmayacağını düşünüyorum.

Beats Audio kulaklıklarının Türkiye Pazarı'na girişi hakkında da pek iyimser olamadığımı belirtmek isterim (en azından kısa vadede).

Saygılarımla,

Volk

• Forum girişleri 2

29.Haz.2013 12:42:39 via Website

Kesinlikle doğru bir tespit. Daha 2 gün önce telefonumun ekranında (HTC One X) arıza var diyerek garantiye gönderdim telefonumu. Ekran parlaklığını ayarlayan sensör arızalı sanırım diyerek bir not yazdım üstelik. Buna rağmen telefonu sadece formatlayıp bana geri göndermişler. Komedi gibi ya. Pişman oldum sırf bu yüzden HTC aldığıma.
  • Forum girişleri 2

30.Haz.2013 03:36:53 via Website

Malesef turkiyede telefonlarin dortte biri arizalaniyo Hal Boyle olunca bu isi firsat diye nitlendiren sansarlar tamir servisi acip para kazanmaya calisiyolar ama yaptiklari tamirlerin cogu zaman garantisi yok millet ne yapsin parasi yok ucuz grantisiz yerlere yaptirmak zorunda ama kvk gibi firmalar cogalsa vede telefon parcalarinin gumrukte takilma problemi olmazsa sanirim servis agi genisler ve hakkini verir oyle umut ediyorum
  • Forum girişleri 1

24.Tem.2013 03:37:57 via Website

HTC one telefonlarda biraz araştırdığnda görebilirsin yine forumlarda şuan 2 parça aliminyumdur ve tamiratı inanılmaz derecede zor kesinlikle herkesin tamir edebileceği bir telefon değil.

Tamir edilebilirlik anlamında ifixit şuanda tüm telefponları söküyor ve tekrar topluyor buna göre de puan veriyor. Şuan en düşük puan htc one da fakat bunun sebebi (aslında onların bile yüzlerce telefon söküp toparlamış alanında yetkin bir ekipleri var) telefonu toparlayamadıkları gibi kasaya gerçekten zarar vermişler fakat biraz daha araştırdım Şuafn ekran çıkıp üstteki aliminyum gövde htc nin tayvandan getirttiği bir robot yardımıyla üst gövde kırılıyor ve tamir edilip sonrasında yenisiyle değiştiriliyor. Yada arıza durumuna göre sıfırını gönderiyorlar.

Yani ileride garantisi dolduğu zaman ne yapman gerektiğini düşünmelisin.

Fakat şunu da söyleyeyim yine youtube da da izlediğim videolarda sağlamlık konusunda çok iyi puanlar alan bir telefon. Öyel ufak darbelerlle elinde kalacak arıza cıkartıp duracak bır telefon değil ayrıca bataryta da değiştirilemiyor bılıyorsun htc ılk bataryayı senın ıcın ucretsız degıstırıyor.

Telefonla birlikte kırılmaya-darbeye dayanıklı ekran filmi ve orjinal double dip kılıf kullanarak uzun yıllar sorun yaşamadan da kullanabileceğin bir telefon bunları da yadsımammak gerek. Zaten beats ekran kalitesi işlemci performansı gibi diğper özellikleri ve özellikle fotografda yaptıgı devrımlerı saymaya gerek bile yok bence onlar tamamen bir numara bir telefon yapıyor one ı.

KVK garantisiyle aldım telefonumu ve şuanda fabrika çıkışında oluşan hatra sebebıyle 15 gun dolmadan servise verdim yurt dışından yenısı sipariş edildi ve birkaç güne yenisine ulaşacağım allahın izniyle (sıfır acılmamıs kutuda) .

Kvk servıs asırı ılgısız boyle ılgısız bır servıs gırmedım ama aynı zamanda htc musterı hızmetlerı kadar da yardımcı olan bır ekıp gormedım aradıgım zaman kvk ılgısızlıgını sagolsun her seferınde kırıyorlar. Sorunum ne ise hemen gerekeni yapıyorlar Gereklı yazılarla işlemlerimi hızlandırmak ıcın hep yardım ettıler gerçektende.

HTC den cok memnunum kesınlıkler herkese guvenerek onerıyorum.

Bence telefonu almaktan cekınme en kotu ıhtımalle garantısı dolmadan yenı bır versıyonla degstırı yada rom yukleyerek ve ıslemcıye overlock yaparak performansı 1.7 ghz dan 1.9 ghz cıvarına yukseltebılırsın.

Bir numara bır telefon almaktan kesınlıkle cekınme derım eger ımkanın varsa hemn almalısın.

— değiştirilme tarihi 24.Tem.2013 03:44:29

• Forum girişleri 1

03.Eki.2013 01:58:45 via App

5 ay oldu aşağı yukarı çıkar çıkmaz aldim beats yazısı sokuldu teleservice gönderdim hemen telefon değişti geldi. ben hata bulamadım ama sürekli takip ediyorum forumlari... eger hata bulduysan telefonda sadece müşteri hizmetleri ile konuş eskisi gibi degil artık türk pazarına önem veren bir firma artık.
  • Forum girişleri 1

26.Tem.2014 16:06:56 via Website

Kardeşim benim telefonum da aşırı ısınma ve buna bağlı şarj oranının çok çabuk düşmesi sorunu var garantiye girer mi