galaxy S4 mini ve htc one mini karsilastirmasi

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

27.Haz.2013 23:01:15 via Website

merhaba her iki telefonunda kendine ozel ozellikleri vara ama birinden biri haa tam aradigim diyemiyosun benim samsungtan yana tercihim olucak ama siz ne dersiniz ?
  • Forum girişleri 349

28.Haz.2013 17:52:35 via Website

Selamlar,

Şu an için ne GS4 Mini ne de HTC Mini'yi elime alıp inceleme şansım olmadığı için bu konu ile yorum yapmak biraz zor. Ama yine de benim tercihim sanki HTC One Mini'ye kayarmış gibi geliyor..

Volk

• Forum girişleri 5

28.Haz.2013 19:54:56 via Website

Volkan E.
Selamlar,

Şu an için ne GS4 Mini ne de HTC Mini'yi elime alıp inceleme şansım olmadığı için bu konu ile yorum yapmak biraz zor. Ama yine de benim tercihim sanki HTC One Mini'ye kayarmış gibi geliyor..

merhaba piyasaya cikar cikmaz deneme sansiniz olucakmi cunku hemen almak istiyorum ?
yeri geliyo 2 saat telefonla ugrasiyorum internet,oyun derken zaman akip gidiyo

samsung micro sd card var + ( bu ozellik agir basiyo )
htc'de hafiza karti yok -
htc'de isinma sorunu var - htc one x + vardi ama asiri derecede isiniyodu geri verdim
samsung'ta o kadar yok +
htc'de ekran lcd gorilla glas + htc one x+ vardi bende cok begenmistim ekranini ve gorselligini.
samsung;ta super amoled - pek begendigim soylenemez
bi turlu karar veremiyorum :))
  • Forum girişleri 1

02.Tem.2013 01:49:37 via Website

Samsung Yeni modelleri htc kadar ısınmıyor.Bizzat denedim 2 side aynı oyunu açıyorum samsung plastik olmasına rahmen bana ısıyı veriyor.Htc fazla ısınmıyor + metal kasası var bence böyle kıyaslamanız yanlış ayrıca htc mini'de sd kart girişi olucak.Bence eski telefon modellerine göre kıyaslama yapmayın.Konunun başlıklarındaki telefonları kullanıp sonra açıklama yapmak veya çıkmamış telefonun resmi özelliklerine bakmak daha doğru olur.

— değiştirilme tarihi 02.Tem.2013 01:51:53

• Forum girişleri 349

02.Tem.2013 11:46:29 via Website

@NitroNos

Yorum için teşekkürler. Büyük ölçüde katılıyorum söylediklerine

Volk

Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

19.Tem.2013 15:16:44 via Website

İŞTE BEKLENEN KARŞILAŞTIRMA: HTC One Mini mi? Galaxy S4 Mini mi? HTC One Mini'yi Hamburg'ta bizzat incelemiş olan AndroidPIT yazarı Stephan Serowy yazdı:

http://www.androidpit.com.tr/karsilastirma-htc-one-mini-galaxy-s4-mini

— değiştirilme tarihi 19.Tem.2013 15:17:17