Samsung Galaxy S4 — Galaxy S4 Sorun ve Sıkıntılarına Samsung'dan Resmi Çözümler: 140 Soruda Galaxy S4

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

05.Tem.2013 10:48:34 via Website

çok faydalı bir kaynak olmuş gerçekten, samsung'u kutlamak lazım
  • Forum girişleri 1

05.Tem.2013 14:23:07 via Website

En azından sorunların Samsung tarafından bilinmesi güzel. En azından kayıtsız kalmadıklarının göstergesi. Çözümleride yavaş yavaş gelecektir.
  • Forum girişleri 1

07.Tem.2013 23:07:36 via Website

Yaaa bişe rica ediyorum :'( :'( Ağlamaktan gözlerim şişti ALLAH aşkına yardım edin Samsun s4 telefonum var telefona pin şifresi koydum hani şifreyi yazdın mı açılıyor ya ben onu unuttum belki de 50 kere yanlış girdim hala açmıyor nette araştırdım bulamadım :( :( :( :( :( :( :( Yardımcı olur musunuz ???
  • Forum girişleri 1

11.Tem.2013 13:24:32 via Website

Kemal Aktaş
Yaaa bişe rica ediyorum :'( :'( Ağlamaktan gözlerim şişti ALLAH aşkına yardım edin Samsun s4 telefonum var telefona pin şifresi koydum hani şifreyi yazdın mı açılıyor ya ben onu unuttum belki de 50 kere yanlış girdim hala açmıyor nette araştırdım bulamadım :( :( :( :( :( :( :( Yardımcı olur musunuz ???

HARD RESET YAPABİLİRSİN.TELEFONU KAPAT.SES AÇMA TUŞU,AÇMA KAPAMA TUŞU VE MENÜ TUŞUNA AYNI ANDA BASARAK AÇ.SES AÇIP KAPAMA BUTONU İLE AŞAĞI YUKARI HAREKET EDEBİLİRSİN."WİPE DATA/FACTORY RESET " YAZAN BÖLÜME GEL.AÇMA KAPAMA TUŞUNA BASARAK OKEYLE.TELEFONUN YENİDEN BAŞLAYACAKTIR.DAHA GENİŞ BİLGİ İÇİN İNTERNETTEN ARAŞTIRABİLİRSİN...

— değiştirilme tarihi 11.Tem.2013 13:26:39