Samsung Galaxy S4 — samsung galaxy s 4 kilit açma efekti sorunu

• Cevaplar:1
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

27.Tem.2013 15:42:30 via Website

merhaba bendede samsung s 4 var alalı bır ayoldu ekran kılıt acma efektı dıye dalga sesı ısık sesı gıbı ıkı seceneklı bı ozelliği vardı ama dun farkettım kkendılıgınden ortadan kayboldu ıkı ozellıkte ayarlarda yok yardım anasayfasıdan bakınca servıs saglayıcısına baglı olarak yada bulundugun konum yuzunden arada o ozellık kaybolabılıomus boyle bır sey yazıyor aklım almadı ıkı gundur ugrasıyorum bulamadım ayrıca ınetrnette buyutec ozellıgı var bılındıgı gıbı bu ozellık ayarlardan kapttıgım halde ınetnette dolasırken acık sekılde kapalı ama kendı kendı ne calısır durumda cıhaz kesınlıkle tavsıye edıcegım bı cıhaz değil bır suru sıkıntısı var ıphone un yerını tutamaz
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 4

04.Ağu.2013 14:39:28 via Website

s4 harika . iphone 5 para etmez..iphonenın kullanılısı cok basıt.. andorıdi herkes kullanamaz.. bende dun hareket sensorlerını ayarlamaya calıstım olmadı sandım. ama dıkkatle yapınca gozumun onundekını gorememısım..:)..telefondan var olan bı uygulama yada secenek şıkları kendılıgınden kaybolmaz..siz ayar yaparken acele etmeden yavaş yavaş yapın sorunu cozeceksınız.. bide cıhazınız i9505 mi yoksa i9500 ?