Samsung Galaxy S4 — galaxy s4 i9505 çöktü

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

31.Tem.2013 18:12:40 via Website

merhaba arkadaşlar - işim gereği şu an şırnakta bir proje üstünde çalışıyorum - dün android 4.3 yüklerken acemilik sonucu cihaz çöktü diyebilirim . yedek almıştım .

sonrasında orjinal bi rom indirip kurdum fakat şuan durum şu ; cihaz açılıyor fakat sadece üst bar görünüyor onun dışında herhangi birşey görünmüyor ve hiçbi işlem yapılmıyor . birde telefon sürekli meşgul çalıyor ..

otel odasında mahsur kaldım bildiğiniz :( projeler ve rehberim acil şekilde lazım .. lütfen bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim ..
Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 4

04.Ağu.2013 14:34:13 via Website

İ9505 SANIRIM ÇİN MALI..SPOT. bendede s3 vardı spot bende bu sekılde sorun yasamıstım.. gecen hafta sattım..i9500 tavsıye ederım. kore..
  • Forum girişleri 1

30.Eyl.2013 19:38:10 via Website

eğer bu işlemleri yapa biliyorsan spot olmaya bilir fakat meşgul çalıyorsa kaçak ımeıl çakılıdır büyük ihtimal eğer denemelerden sonra meşgul görünüyorsa ımeıl gitmiştir o zaman uygun bir ımeıl kullanman lazım güncelleme yaptığında aynı sorunu yaşıyacaksın bence cihazı sat
  • Forum girişleri 1.065

01.Ara.2013 23:14:49 via App

arkadasa katiliyorum cihaz çin maliysa sat abii

HAZREC..

• Forum girişleri 1

02.Ara.2013 21:03:56 via Website

ARKADAŞLAR S4 ÜMLE ÇEKTİĞİM RESİM VE VİDEOLARIN Bİ ÇOGUNU AÇMIYOR DOSYA DESTEKLENMİYOR FLN DİYOR LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ İLGİLENEN BİRİ OLURSA SEVİNİRİM