Samsung Galaxy S4 — SAMSUNG GALAXY S4 64 GB HAFIA KARTI SORUNU YARDIM LÜTFEN..

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

29.Ağu.2013 15:15:57 via Website

ARKADAŞLAR S4 TELEFON ALDIM VE 1 TANEDE SAMSUNG YURT DISI MİCRO SDHC 64 GB KART ALDIM TELEFONA TAKIYORUM SORUN YOK GORUYOR VE KAMERA UYGULAMASINI ÇALIŞITIYIROYUM 1 YADA2 RESIM CEKTIKTEN SONRA TELEFON KITLENIYO HAFIZA KARTI YUZUNDEN BENDE 8 GB HAFIZA KARTI ILE DENEDIM SIKINTI YOK ELIMDEKI HAFIZA KARTINI NOTE 2 DE DENEDIM ORDA COK GUZEL CALISTI S4 KART DESTEGIDE 64 GB NEDEN BOYLE BIR DURUM ILE SORUN YASIYORUM BU KONU HAKKINDA BILGISI OLAN ARKADASLARIMIZ VARSA YARDIMCI OLURLARSA SEVINIRIM.HERKESE IYI FORMLAR
Devre dışı bırakılan hesap
  • Admin
  • Forum girişleri 166

02.Eyl.2013 16:59:13 via Website

Merhabalar Özkan Bey,

64 GB sd kartlarla ilgili böyle bir sorunun yaşandığını daha önce de duyduk. Ne yazık ki bazı kartlar bazı telefonlarla tam uyumlu çalışmayabiliyor. Ama bir çare olarak kartı S4'ünüzdeyken formatlamayı deneyebilirsiniz. Belki bu sorunu çözer.
  • Forum girişleri 2

02.Eyl.2013 19:22:04 via Website

herseyı denedım sanırım yurt dısından geldıgı ıcın olsa gerek olabılır snadısk ultra clas 10 alacagım
  • Forum girişleri 4

10.Eyl.2013 21:23:41 via App

Yurt dışı olmasıyla alakalı olduğunu sanmıyorum bende bir kaç yerde 64gb kartların sıkıntı çıkarttığını okumuştum. Ben bu yüzden vazgeçtim 32gb aldım.
  • Forum girişleri 2

05.Mar.2014 20:47:56 via Website

özkan sari
ARKADAŞLAR S4 TELEFON ALDIM VE 1 TANEDE SAMSUNG YURT DISI MİCRO SDHC 64 GB KART ALDIM TELEFONA TAKIYORUM SORUN YOK GORUYOR VE KAMERA UYGULAMASINI ÇALIŞITIYIROYUM 1 YADA2 RESIM CEKTIKTEN SONRA TELEFON KITLENIYO HAFIZA KARTI YUZUNDEN BENDE 8 GB HAFIZA KARTI ILE DENEDIM SIKINTI YOK ELIMDEKI HAFIZA KARTINI NOTE 2 DE DENEDIM ORDA COK GUZEL CALISTI S4 KART DESTEGIDE 64 GB NEDEN BOYLE BIR DURUM ILE SORUN YASIYORUM BU KONU HAKKINDA BILGISI OLAN ARKADASLARIMIZ VARSA YARDIMCI OLURLARSA SEVINIRIM.HERKESE IYI FORMLAR
  • Forum girişleri 2

05.Mar.2014 20:51:00 via Website

bu 64 gb hafıza kartlarıyla deild3 yazılımsal bir sorun olabılırmı acaba ¿
8o