Sony Xperia Z — Havuzda sony xperia z

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

21.Eyl.2013 20:22:21 via Website

Bugün Sony xperia z aldım arkadaşlar. Kullanma kılavuzunda yüzme havuzunda kullanmayın yazıyordu ama internette videolarını görüyorum hatta denizde bile var. Ben havuz suyunun altında kullansam bir sorun olur mu? yeni olduğu için çok değer veriyorum başına bir şey gelsin istemiyorum
  • Forum girişleri 5

22.Eyl.2013 11:57:11 via App

bende yeni aldığımda havuza sokmak istememiştim kıyamamıştım daha sonra cesaret edip 2,3 ay sonra suya tutum hiç birşey olmadı ama su geçirenler de varmış mağdur olanlarda var yani.Kapakların çok iyi kapalı olmasına dikkat et yoksa direkt su geçirir.Garanti kapsamında da olmuyormuş.Arada temiz olmasını istersen bi suyun altına tutup hemen kurulayabilirsin.
  • Forum girişleri 6

01.Eki.2013 22:15:29 via App

elektronik bir cihaz su gecirmez denir mi. hemde haporlor var.
  • Forum girişleri 2

08.Eki.2013 13:44:42 via App

için rahat olsun.bütün kapaklarının kapalı olduguna dikkat et.ister havuza ister denize gir.hiç bir sıkıntı yok.ben aldımdan bu yana denize havuza saunaya hamama duşa girdim.için rahat olsun.güle güle kullan.
  • Forum girişleri 2

08.Eki.2013 13:46:32 via App

hoparlör suya girince kendini kısıyor.kuruyunca tekrar düzeliyor.korkmayın sıkıntı yok.
  • Forum girişleri 8

22.Eki.2013 18:45:23 via App

Bana sorarsan havuza sokma sokanlar var ama arastırdım çogu editörlerde sokmayın diyor.Ben telefonu ilk aldığım gün muslukta yıkadım hiçbi sıkıntı yok ama bi 25 30dk hoporlör ıslak oldugu için cızırtılı geliyor.2 günde bir yıkıyorum telefonu hiçbi sorunum yok.
  • Forum girişleri 2

18.Ara.2013 00:52:21 via App

yahu kardesim siz telefonunuzu ne diye yıkıyorsunuz, telefon yıkanır mı hiç aklım almıyor :-D hayır yağa falan tutulursa tamam ama normal kullanımda telefon yıkamakta nerden çıktı, sanki otomobil mübarek :-D

— değiştirilme tarihi 18.Ara.2013 00:52:48

• Forum girişleri 135

18.Ara.2013 01:25:39 via App

telefonun tum kapakları kapalıysa sıkıntı olmaz max 30 dk ve en derın 1.5 mt de sıkıntı olmsz olk basta hoparlörler ses kısık gelır sonra duzelir. denendi :-D
  • Forum girişleri 200

23.Şub.2015 20:43:01 via Website

Haci Özdilek

yahu kardesim siz telefonunuzu ne diye yıkıyorsunuz, telefon yıkanır mı hiç aklım almıyor :-D hayır yağa falan tutulursa tamam ama normal kullanımda telefon yıkamakta nerden çıktı, sanki otomobil mübarek :-D

çok haklısınız.fakat işin içine hijyen girdimi ara ara telefon banyosu iyidir.ama cesaret edip telefonda yıkanmaz